Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8
Cevap
1669
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Mehmet Ceyhan : Çocukları Kitleyin...
F
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

T
2 yıl
Teğmen

Adam cidden manyağa bağladı._
2 yıl
Yarbay

Adam cunku Omikron varyantinin baskin oldugunda yapilacagi yaygarayi biliyor. Ocaktan itibaren cok sey degisecek. Kontrollu sayilar patlama yapacak, kisitlamalar ve yasaklar cikacak. Asilama yasi 12 yasin altina kadar iner. Asilar yaramadikca tazeleme sureleri daha az aralikli tutulma baskisi yapilacak. Onumuzde tam bir asilama kampanyasi ve propagandasi bekliyor olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 26 Aralık 2021; 0:11:35 >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

B
2 yıl
Yarbay

Güzel " Clickbait " konu başlığı olmuş


Bu mesaja 2 cevap geldi.
T
2 yıl
Yarbay

Tiwtter gönderisindeki betik şöyle:

2-4 yaşındaki çocuklara uygulanan 1/10 oranında azaltılmış antijen içeren mRNA aşısı beklenen etkiyi sağlamadı. Görünen o ki, küçük çocuklara uygun bir aşı gecikecek. Dolayısıyla küçük çocukları maske, mesafe, kapalı ortamlardaki kalabalıklaşmadan uzak tutmalıyız.

Bence bu betiği Mehmet Ceyhan'ın kendisi yazmış gibi görünmüyor. Tümce yapısı, tipik bir medya editörünün yapacağı türde düzenlemeye benziyor, bence.

Nitekim. Covid propagadandasında rol alan kişilerin arkasında onları destekleyen başka profesyoneller de var. Biz onlar arasında yalnızca TV'ye cıkartılan yüzler ile ilgileniyoruz. C.başkanı nın bile hergün ne söyleyeceği, profesyonel danışmanlarca yazılıyor, o da onları çalışıp halka iletiyor. Politika gibi bilim arenasında da konuşmacıların ne söyleceği önceden düzenleniyor, yazılııyor, TV'ye cıkartılan bilimci sağlıkçı da onları iletiyor. Tweet bu iş için cok elverişli ortam. Milyonlarca izleyivisi de var. Etkileme / uğraşı oranı oldukça yüksek bi medya :)< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

F
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Pandeminin kendisi oyle zaten
Bu mesajda bahsedilenler: @BJK
T
2 yıl
Yarbay

Clickbait bile olsa Sayın Emine Erdogan'ın aşı olduğuna ilişkin medyada bilgi var mı :)< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @BJK
F
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

https://www.cumhuriyet.com.tr/yasam/prof-dr-ceyhan-vakalar-bakanligin-acikladigindan-cok-daha-fazla-1895891
Geldi yine 2 gozumun cicegi...


BÜYÜK TEHLİKEYE NEDEN OLUR
Bilim kurulu üyelerinin açıklamalarına da tepki gösteren Ceyhan, "Bilim kurulu üyesi çıkmış Omicron varyantı hafif seyrediyor, önemli değil diyor. Bu şekilde olaya yaklaşmak büyük bir yanılgı içerisine sokmak demektir ve büyük tehlikeye neden olur. Bu şekilde önlemsiz giderken hızlı bir yayılımda Omicron varyantının üzerine bir mutasyon daha kötü seyreden ve hızlı bulaşan yeni bir varyant gelişebilir" dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 28 Aralık 2021; 8:0:21 >

F
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.