Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
54
Cevap
0
Tıklama
16
Öne Çıkarma
Cevap: Kanada'da Dört Kişilik Müslüman Aile İnancından Ötürü Öldürüldü (4. sayfa)

A asderty
3 ay (993 mesaj)
Nüfus artış faktörü çok önemli.

Bazı toplumlar, ırklar ne derseniz artık, hızla çoğalıyor (afrikadan afganistan-hindistana kadar olan hat boyunca) , bazıları ise çoğalmak bir yana azalıyor.

Bizim bile suriyelilere ilk tepkimiz "ürüyorlar" oluyor. Nüfusu azalan avrupalı, kanadalı, avustralyalı ne düşünür?

Şu ana kadar avrupada da yabancı düşmanlığı pek olmadı. Ama yakında değişir diye düşünüyorum ben. İsveçin zihniyeti ile suriyelinin zihniyeti arasında uçurum değil everest dağı var. Fakat bence saflık yapıp ülkelerine yabancıları dolduruyor bu adamlar.

"Biz ikinci çocuğu, hatta ilk çocuğu bile 40 defa düşünürken, ekmek bulamayan adam neyine güvenip 6 çocuk yapıyor?" diye düşünmeyen 1 kişi gördünüz mü çevrenizde?

Yakın gelecekte "ya benim çocuğum, ya bu yabancılarınki!" hissi iyice güçlenip yayılacak. İşte o zamanlarda dünya çapında ikinci bir hitler olayı görebiliriz.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


P power-pc
3 ay (5147 mesaj)
ne işi varmış gavur ülkesinde,mis gibi müslüman ülkeler var gitmiş gavur ülkesine. sonra vay saldırdılar
S speederly
3 ay (1950 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

1 sene Finlandiya, 1 sene Amerika, 2 ay da Japonya'da yaşadım. Asıl senin dünyadan haberin yok

Alıntıları Göster
bir insan kendi kendine nasıl laf sokmayı başarabilir ki? dünyadan haberdar olmayı yurt dışına çıkmaya bağlayabilen bir akıl. kafanı kumdan çıkar beynini çalıştır insanın düşünmek gibi bir özelliği var. dene derim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kızgınjapon
3 ay (1220 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: speederly

bir insan kendi kendine nasıl laf sokmayı başarabilir ki? dünyadan haberdar olmayı yurt dışına çıkmaya bağlayabilen bir akıl. kafanı kumdan çıkar beynini çalıştır insanın düşünmek gibi bir özelliği var. dene derim.

Alıntıları Göster
Süper zeka, bu konuda açık bir şekilde senden daha bilgiliyim niye zorluyorsun?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S selimcu
3 ay (729 mesaj)
dininiz batsın önce insan demeyi öğrenin insan,ölenlere bu yüzden üzülün ,hala müslümandı hristiyandı diyorlarDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.