Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
517
Tıklama
0
Öne Çıkarma
iOS 15 yüklü iPhone ve iPad’ler için ilk jailbreak aracı “Cheyote” hazır
E
5 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

iOS 15 yüklü iPhone ve iPad’ler için ilk jailbreak aracı “Cheyote” hazıriOS 13 güncellemesi yayınlandığında bir grup hacker, A11 Bionic’e kadar tüm A serisi çipli iPhone ve iPad’lerde kalıcı jailbreak’i etkinleştiren "yamalanamayan" bir güvenlik açığı bulmuştu. 2021’de başka bir jailbreak aracı, iPhone 12 gibi iOS 14 çalıştıran daha yeni cihazlar için destek getirdi. Şimdi, iOS 15 uyumlu ilk iPhone jailbreak aracına yaklaşıyoruz gibi görünüyor.Ayrıca Bkz.iOS 16 beta tüm kullanıcılar için indirilmeye açıldıiOS 15 jailbreak aracıOdyssey ekibinin arkasındaki geliştiricilerden biri, bir sosyal ağ platformunda araçla iyi ilerleme kaydedildiğini ve yakın gelecekte herkesin kullanımına sunulacağını doğruladı. Ne yazık ki Cheyote jaibreak aracı, Kasım 2021’de sunulan iOS 15.0’dan iOS 15.1.1’e kadar olan sürümlerle çalıştığından bazı sınırlamalara sahip.https://twitter.com/OdysseyTeam_/status/1548722926102388736Ekip, iOS 15.4.1’e kadar olan sürümler için desteği genişletmek adına çalıştıklarını ancak bunun biraz zaman alacağını söylüyor. Bunun nedeni, Apple’ın jailbreak işlemini işletim sisteminin son sürümleriyle çalışmasını zorlaştırmak için iOS’ta dahili değişiklikler yapması.iPhone 13 serisi için ilk jailbreakCheyote kullanıma sunulduğunda, iPhone 13 serisi ve iPad Mini 6 cihazlar için iOS 15 üzerinde çalışan ilk jailbreak aracı olacak. Öte yandan hacker’lar Apple cihazları için jailbreak araçları oluşturmakta zorlanıyor. Bu araçların piyasaya sürülmesi uzun sürüyor ve iOS’in en son sürümleriyle çalışmıyorlar. Bu, iPhone ve iPad’inizi en son sürüme güncelleme alışkanlığınız varsa jailbreak yapamayacağınız anlamına geliyor.iOS 16 final sürümü Eylül ayında yayınlanacak. iOS 15 için jailbreak aracının çıkacak olması daha az heyecan verici hale geliyor.
Kaynak:https://9to5mac.com/2022/07/18/first-jailbreak-iphone-ipad-ios-15-soon/

 Haberi Portalda Gör

Jailbreak olayı bir alışkanlıktır.Kullanıldıktan sonra vazgeçemeyecek seviyelere kadar gidiyor.
Yoruma Git
Hissiz B 1 R adaM - 5 ay +11
Güvenlik sorunlarının sıklıkla yaşandığı bir ortamda iOS jailbreak kurda kuzuyu teslim etmektir
Yoruma Git
joven - 5 ay +5
J
5 ay
Yarbay

Güvenlik sorunlarının sıklıkla yaşandığı bir ortamda iOS jailbreak kurda kuzuyu teslim etmektir
M
5 ay
Binbaşı

Ne gerek var anlamıyorum ha korsan için belki ama 2 3 özellik için değmez eskiden bende yapmıştım ozamanlar iyiydi eksik olan tüm özellikler tamamlanıyordu ama artık bence gereksiz< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

G
5 ay
Teğmen

Eğer jailbreak yaparsanız direkt olarak yamyamların arasına düşmüş oluyorsunuz.Hatta jailbreak yaparken bile çok ciddi tehlike altındasınız.

Jailbreak mi asla !G
5 ay
Çavuş

gerek var mı ya ?
H
5 ay
Yüzbaşı

Jailbreak olayı bir alışkanlıktır.Kullanıldıktan sonra vazgeçemeyecek seviyelere kadar gidiyor.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

D
3 ay
Yarbay

iOS 99 gelecek hala iOS 15 jailbreak bekliyoruz :)))
D
geçen ay
Yarbay

Car play da Youtube veya netflix gibi video platformlarını izleyebilmek için jailbreak maalesef gerekli….
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.