Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
37
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hell Let Loose (ÇIKTI) [ANA KONU]

Y ybguclu Konu Sahibi
2 yıl (64 mesaj)


Yapımcı : Black Matter Pty Ltd

Tür : 2. Dünya Savaşı, FPS, Simulasyon

Steam : Hell Let Loose

2. Dünya Savaşını hiç böyle oynamamıştınız... muharebe meydanında hüküm süren ağır tanklar, cepheleri besleyen zorunlu tedarik hatları ve çeşitli silahları birleştiren devasa çatışmalar. Hell Let Loose sizi savaşın karmaşasına sokarken derin oyuncu kontrollü araçlar, dinamik ve değişen ön cephe ve savaşın akışını kontrol eden birlik odaklı oynanış sunar.

Gerçek görüntüler ve uydu verilerine göre modellenen sürükleyici haritalar sayesinde tüm muharebe meydanı büyük bölümlere bölünmüştür; böylece benzersizliğini koruyan yeni oynanışa, elli oyuncunun arazilerde, köprülerde, ormanlarda ve kasabalarda sürekli değişen cephelerde iki kuvvet halinde savaşmasına izin verir. Bir bölüm ele geçirildiğinde, takımınız için üç kaynaktan birini oluşturur, böylece takımınızın zafere ulaşmasını etkileyen karmaşık bir meta oyun ortaya çıkarır.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybguclu -- 8 Haziran 2019; 14:27:46 >


C Cpt. Miller
2 yıl (14421 mesaj)
Oyunu biraz evvel satın aldım, UE kullanılmasına rağmen grafikler güzel, animasyonlar da iyi WW2 türünde oyunları sevenler için güzel bir alternatif olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Temmuz 2019; 19:7:23 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: scutaroW webmaster33
2 yıl (779 mesaj)
Bu oyunu düzenli oynayan var mı? Şu an free weekend'de, ben de denedim ve bir Squad oyuncusu olarak oyunu beğendim fakat normal zamanlarda serverlar dolu oluyor mu? Steam yorumlarında çoğu server dolu değil olanların da pingi yüksek olduğu için oyun atıyor diyorlar bu doğru mu?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C Cpt. Miller
2 yıl (14421 mesaj)
Ne zaman girdiysem dolu server vardı, serverdan atma gibi bir sorun yaşamadım, 80-150 arası ping'li serverlar için söylüyorum, özellikle akşamları oyuncu sayısı daha fazla oluyor, bu oyun da Squad gibi tuttu ileride oyuncu sayısı olarak sorun yaşanacağını sanmıyorum, geliştiricinin desteği iyi oyunu güncel tutuyor, 40TL fiyatıyla da çok cazip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 19 Ekim 2019; 23:47:0 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: scutaroBu mesajda bahsedilenler: @webmaster33

W webmaster33
2 yıl (779 mesaj)
Aldım oyunu fakat oyunlar hep emanet dönüyör, ne olduğu belli değil takım koordinesi yok, çoğu kişi yeni oyuncu galiba. Squad'da oyundaki herkes konuşuyor mesela burada oyuncu topluluğu tam oturmamış daha o da olur zamanla yeni oyun sonuçta.
W Winter Is Coming
2 yıl (7332 mesaj)
konu biraz ölü, oyunda konu gibi ölümü acaba almaya değer mi ?

ayrıca roadmap var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 21 Ekim 2019; 6:46:9 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

D dragut488
2 yıl (62 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

konu biraz ölü, oyunda konu gibi ölümü acaba almaya değer mi ?

ayrıca roadmap var mı ?
Ben arada bir bakıyorum gayet dolu serverlar. Yapımcıda oyunu güncel tutmaya özen gösteriyor. En son Omaha Beach haritası gelmişti.
< Resime gitmek için tıklayın >
W webmaster33
2 yıl (779 mesaj)
TR oyuncuları böyle hardcore taktik oyunlara yanaşmaz konu tabiki de boş olacak. Belki simulasyon yerine fps/tps konusuna taşınsa daha fazla kişi görür. Ayrıca oyun daha yazın erken erişime açıldı yanlış bilmiyorsam çok yeni daha fakat squad gibi gelecek vaad ediyor.
W Winter Is Coming
2 yıl (7332 mesaj)
almaktan vazgeçtim, Post Scriptum gibi buda seneye anlık 100 oyuncu anca kalır. geçtiğimiz ay ortalama 500 olan oyuncu sayısı bu ay ücretsiz hafta sonu ve indirim ile 1500 seviyelerine gelmiş. bariz ölü yatırım gibi geldi.
C Cpt. Miller
2 yıl (14421 mesaj)
Bu oyun Post Scriptum'dan grafik, tasarım ve oynanış olarak daha güzel hem de daha ucuz, sonradan Post Scriptum'u da almıştım görünce hemen iade ettim, simulasyon tarzında olduğundan haritalar büyük, ww2 atmosferi gerçekçi ve güzel, Omaha Beach haritası özellikle, bu tür oyunlardan zevk alabilmek için takım oyununa ayak uydurmak gerekiyor.


Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Ekim 2019; 16:2:2 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: scutaroL Lafügüzaf.
2 yıl (443 mesaj)
En ucuza nerden bulabilirim bu oyunu< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Z zibartan
2 yıl (751 mesaj)
TTnet playstore da 27 lira ama kredi kartı ile alınmıyor. Sadece ttnet aboneleri fatura üstünden alabiliyor. Tam da mağazanın kalitesine yakışır bir satış stili. Yoksa sağda solda 40 lira civarı şuan.
R Return to Monke
2 yıl (12056 mesaj)
Bu oyunu almayı düşünüyordum fakat post scriptum gibi oyunların hala yıllardır erken erişimden bir türlü çıkmamasından dolayı vazgeçtim. En iyisi oyun oturana veya çıkana kadar beklemek.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T Tuhaf Sahi
2 yıl (596 mesaj)
Bu güzel oyun için Türkçe kaynak bulunmaması hasebiyle, oyunu ele alan eşraflıca bir Rehber yazmaya karar verdim. Oyunun güncellemeleri doğrultusunda geliştirmeye de devam edeceğim. Açıkcası rehberi bütünüyle okuyan bir kimse oyunu ihya edecektir. Siz nacizhane dostlarımdan ricam; Oylayıp rehbere destek vermenizdir.
*

Rehber Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuhaf Sahi -- 12 Ocak 2020; 23:58:6 >


T Tuhaf Sahi
2 yıl (596 mesaj)
Açıkcası Hell Let Loose un hali hazırda 1.250 trilyon (eski paraya göre) bağış almış durumda. O sebepledir ki oyunun nihayetine ermesi kaçınılmaz.
Bu mesajda bahsedilenler: @The Balance

W Winter Is Coming
2 yıl (7332 mesaj)
oyunda deli gibi optimizasyon sorunu var. ne kadar ini tweak yapsanda fayda etmiyor. hangi ayarı yaparsan yap 40-50 fps arası devamlı


Bu mesaja 1 cevap geldi.

W webmaster33
2 yıl (779 mesaj)
Hocam body despawn delay ayarını oyundan en düşüğe çekip deneyebilirsin bir de. r5 3600, rx580, 16gb 3200mhz ile çoğu ayar yüksek ve epicte yağ gibi oynuyorum ben, 60 fps altına düşmedim hiç. Son patch iyi olmuş oyun motorunu da güncellemişler. Ne zamandır girmiyordum zaten hazır işlemciyi yükselttim bir deneyeyim dedim başından kalkamadım. 40TL'ye tam yatırımlık oyun, erken erişim bitince çok iyi olacak bence.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Winter Is Coming

W Winter Is Coming
2 yıl (7332 mesaj)
hocam onu da yaptım. oyun içi grafik ayarlarında epic ile oyun içi yapabileceğin en düşük ayar arasında fps olarak fark bile olmuyor bende.
Bu mesajda bahsedilenler: @webmaster33

S Soap_MacTavish
2 yıl (57 mesaj)
Oyun tam benim aradığım tarzda, dev gibi haritada geçen taktiksel fps oyunu. Ne yazık ki her oyuna girmeye çalıştığımda "Lost connection to host" hatası aldığım için oynayamadım ve iade etmek zorunda kaldım. Server'larda acayip bağlantı sorunları vardı hallettiler mi bilmiyorum.
T Tuhaf Sahi
geçen yıl (596 mesaj)
Cümleten selamun aleyküm, oyun hakkında bilgilenmek, oyuna sahip olanlar için de metasını çözebilmeye yardımcı olmak için bir rehber hazırladım.

☪ Acemi Birlik | ☪ Türkçe Rehber ☪
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1961670575

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuhaf Sahi -- 17 Temmuz 2020; 15:11:33 >