Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 2 kayıtlı üye, 2 mobil kullanıcı
604
Cevap
78614
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: GSS PRİM BORCU (31. sayfa)

M
MANGUTAY
2 hafta (600 mesaj)
Merakımdan soruyorum geçen arkadaş ortamında bahsi geçti bunu ödeyen var ödemeyen var. Baktım netten 8k borcu olan bile yıllardır ödememiş ödemem de diyor. Bir yaptırımı falan yok mu bunun? Bu haliyle bildiğin Akpnin milletten koparmaya çalıştığı haraç la bu. İsteyen ödesin istemeyen ödemesin ne koparırsak kardır kafası.
E
eyoruk
2 hafta (9660 mesaj)
öyle zaten.Ne koparsak dediler hep
B
boys818181
15 sa. önce (139 mesaj)
Bunlar kafayımı yemiş arkadaş ? ne borcu bu bedede çıkmış ? 1 yıl iş bulamadım 2 defa hastaneye gittim ve her 2 sindede 50 TL muayene ücreti aldılar !! dün ise edevle te tesadüf girdim ve gss denen saçmalıkta bulunan 10 ay boyunca ayrı ayrı benden kesilmiş olan toplam 515 TL borc gördüm !! işsiz olduğum günlerde 2 defa hastaneye parasıyla muayene oldum ve 10 ay sgk dan yararlanmışım gibi borç haa ??? çok pis söverim ama site buna musade etmez !!! yazık yuhhh size bi aç herifler !!! garibanın iş bulamayanın sırtına binmeye kalmış utanmaz Allahtan korkmazlar !!! ödemicem !!! herşeyi geçtim çoğu kişi ödememesine rağmen bazıları da borcunu ödedğinii okudum başka sitelerde !! peki bu ödeyenler enayımi bu durumda yazık gerçekten . hiç kimsenin ödemeyip tek bir beden olması gerekirdi bu duruma !!! adamlar resmen tut çek kopar politikası uygulamışlar utanmazlar !!! Allah derki "Kul hakkı ile karşıma gelmeyin !!! sadece cuma namazıyla olmaz bu işler kul hakkı cuma namazından önemli benim gözümde ama bu dingolar onu teyet geçmiş yazık ..
B
boys818181
15 sa. önce (139 mesaj)
ne uyduruyorsun ordan gss namus borcudur diye arkadaş ?? git işne ordan şakşakçılık yapmayın uydurma uydurma toplama cümleler ile ..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @çiko miko

Ç
çiko miko
4 sa. önce (10 mesaj)
Sinirlenme kardeş ironi yapmaya çalışmıştım o mesajda.Ben de senin gibi GSS mağduruyum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @boys818181