Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
63
Cevap
0
Tıklama
31
Öne Çıkarma
Cevap: Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition resmi olarak duyuruldu! (2. sayfa)

D deadlight54
3 ay (1717 mesaj)
Yeniden yapım olmayacak, o yüzden çoşmayın hemen. Muhtemelen steam versiyonlarındaki hataları düzeltirler, oynanıştaki kanser kısımları törpülerler ve grafikleri de azıcık elden geçirirler bitti gitti. RAGE motoruyla yapmadıklarına göre beklenti'ye girmeye gerek yok. Açıkçası beklediğim GTA 6 idi ama anlaşılan Rockstar GTA Online'ın ekmeğini yemeye devam etmek istiyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


M MarionCobretti
3 ay (1567 mesaj)
oynamayanlar oynamasını bilmeyenler yorum yapmasın. efsane bu oyun.

B BlackGhost12
3 ay (2823 mesaj)
Göreceğiz bakalım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S sreylare
3 ay (397 mesaj)
Üzerinden 20 sene geçmiş remaster gibi birşey için. 20 sene sonra da remake yaparlar.
M MuhterisTürk
3 ay (832 mesaj)
Unreal Engine kullanacaklardı galiba. Ondan dolayı fiyatı çok olmaz sanki. Grafiğinin ahım şahım olmasına çok dikkat etmiyorum ama oynanışı iyi olsun, görevlerde checkpoint olsun isterim. Açık dünyada türlü etkinlikler olsun mu? Meh.

Edit: gerçi bu oyunu geliştiren stüdyo Rockstar'a yeni katılan bir stüdyoydu. GTA yapmak için yeterince tecrübeliler mi bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhterisTürk -- 9 Ekim 2021; 0:54:47 >M Mesutzgvn
3 ay (798 mesaj)
GTA 3 remake olacak içinde eminim. Diğerleri için remaster olur herhalde.

M monacomen
3 ay (3712 mesaj)
Neden hala GTA4'e üvey evlat muamelesi yaptığını anlamıyorum Rock Star'ın. Hepsini yeniliyor GTA5'e sürekli modlar ekliyor ama GTA4'e hiç bir şey yok oyun şu hali ile oynanamıyor bile, ne doğru dürüst kurulabiliyor ne de optimizasyonu çalışıyor tam bir oynanamaması için elinden geleni yapıyor. Yazık ediyor sırf GTA5 satmak için oyununu öldürüyor. Her şey para para para.Bu mesaja 1 cevap geldi.

D DH Misafiri
3 ay (78099 mesaj)
Aslında güzel çünkü oyunun daha doğrusu listedeki oyunların pc sürümleri baya sorunluydu ayrıca konsol versiyonlarıda ayrı bir rezillikti bu durumla birlikte bahsi geçen yapımlar daha iyi bir seviye ye evrilecek. Umarım küçük bir cila işlemi olarak kalmaz.

M MetalWave
3 ay (4646 mesaj)
gta3 ü çok seviyorum. renk teması, hissettirdiği o atmosfer. san andreası tekrarlamam ama gta 3 ve vice city yi zevkle tekrar oynarım.

G Gunpower-storm
3 ay (3382 mesaj)
GTA V artık nostaljik sayılacak, bu açıdan bakmak gerek. Yeni oyun yapmıyorlar herifler.
Bu mesajda bahsedilenler: @ONUR251

A AnteriorMaxmill
3 ay (1198 mesaj)
Nostalji yapacaklarsa mafia definitive edition gibi yapsınlar da takdir edelim. switchde, androidde çalışacak oyun ancak skyrim special tarzı aynı oyunun kopyala yapıştır versiyonu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnteriorMaxmill -- 9 Ekim 2021; 12:4:55 >


Bu mesajda bahsedilenler: @ONUR251

M MadeGuy
3 ay (118 mesaj)
20 yaş üstü bir çok kisinin çocukluğunda bu oyunların büyük bir yeri vardır diye düşünüyorum. Güzel bir nostalji olacak bizim için.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S speedycihan
3 ay (397 mesaj)
GTA III vay arkadaş yirmi yıl oldu heralde şu oyuna remaster gelmesini istiyordum ne zamandır. San adreas bonus oldu benim için seride bitirmediğim tek oyun. GTA V ayarında olur grafikler büyük ihtimal.
S St1123
3 ay (40 mesaj)
Çok beklemeyin derim. muhtamelen doku güncellemesi olacak artı bir iki şey. Yani tamamen yeni sistemlerde hoş durması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St1123 -- 9 Ekim 2021; 15:30:41 >

Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Dapeux
3 ay (99 mesaj)
gta 3'ü öyle yapın anlarım da vice city ve san andreas'a yazık edecekler. O oyunlar bir remake'i hakediyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 9 Ekim 2021; 16:17:13 >


Bu mesajda bahsedilenler: @St1123

Y YALLY
3 ay (82 mesaj)
Bunun üstüne bir de GTA 4 remake yapsalar tadından yenmez. Optimizasyon kabusunu ve ufak tefek buglarını falan bile halletseler bana yeter. Ne ps3 te ne de yüksek performans oyun bilgisayarında adam akıllı tat alamadım. Zaten RockstarGames'in RDR 1 e remake yapmayıp ps4 ve PC ye çıkarmaması ve GTA 4 gibi güzelim oyuna sahip çıkmamasını anlamadım arkadaş. Ne GTA 5miş be...< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


T the-punisher
3 ay (298 mesaj)
San Andreas için yıllardır bekliyordum bunu. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz.
A aknctn
3 ay (574 mesaj)
Tencere dibini sıyıran gördüm ama zımparalayan daha önce görmedim. Rockstar RDR2 ile zirvede bırakıp tıkandı herhalde. Geçmiş GTA serilerine harcadığı zaman ve enerjiyle farklı yeni projeler çıkartabilirdi.

B B-2 Spirit
3 ay (4666 mesaj)
ortada tanıtım göremedim sadece reveal var büyük ihtimalle oynanış falan komple aynı olacak yani bir cacık olmaz. niye çünkü online yok ve rockstar artık sadece parayı düşünüyor
K kingofpotatoes
3 ay (679 mesaj)
Benim için bu GTA'ların yeri apayrıdır. Umarım bilgisayarım kaldırır da her birini saatlerce oynarım. Özellikle san andreas muhteşem bir deneyim olacak çünkü yapılabilecek tonla aktivite var içinde.