Soykırım 7 Ekim'de Hamas'ın yaptığıdır. Sadece 1 günde 1200 İsrailli sivili katlettiler. Katliamlarının çoğunu gopro kameralara kaydetmişler. Aratırsan internette bulabilirsin. İn... |
Soykırım 7 Ekim'de Hamas'ın yaptığıdır. Sadece 1 günde 1200 İsrailli sivili katlettiler. Katliamlarının çoğunu gopro kameralara kaydetmişler. Aratırsan internette bulabilirsin. İnfaz ettikleri kadınlar, yaşlı adamlar, çocuklar var. Sokaktaki kedileri köpekleri bile vurmuşlar. Ben buraya 100 tane video atarım. Son 10 ayda ölen Filistinli Arap sivil sayısı 30 bin - 40 bin falan değil 16 bin. Ölenlerin gerisi Hamas teröristi. Teröristlere bağlı Filistin sağlık bakanlığı ölü sayıları verirken Hamaslı - Sivil ayırımı yapmadan toplu sayı veriyor. Buna da kimse inanmıyor zaten. Hamas teröristleri sivillerin arkasına saklanıp şehir savaşı yapmasa o ölen siviller de ölmezdi. Hatta tüm dünya Hamas'a çağırı yapıyor her gün sivilleri bırakın operasyonlar hemen dursun diye. Hamas oralı olup 1 tane rehine bile bırakmadı. Hamas destekçileri olarak derdiniz siviller değil..hiçbir zaman olmadı. Tek amacınız terör destekçiliği. Zaten o yüzden de ABD'deki birkaç dejenere SJW dışında hiç kimse Filistininizi iplemiyor. Sizlerin terör destekçiliği yüzünden olan arap sivillere oluyor. Soykırım nasıl oluyor öğrenmek istersen Bosna'ya bak. Her gün yardım tırlarının girdiği, mülteci kamplarının olduğu, Filistinli arabın giydiği don, yaktığı yakıt, içtiği su bile şuanda İsrail'den gelirken bunlar Gazzelilere soykırım yapıyorlar öyle mi? buna ancak kafasında kefiye, totosunda 2 cmlik şortla namaz kılıp Hamaslı olduğunu sanan ABD'li embesil SJW'liler ınanır |
Hmsın yaptıkları soykırımın bile üstü. 7ekim de başlattıkları hiç alakası olmayan masum insanlara bile neler yaptılar bu iğrençliği tüm dünya izledi izliyor.... |
Hmmm ozaman bomba sevkiyatına devam…. |
Soykırım 7 Ekim'de Hamas'ın yaptığıdır. Sadece 1 günde 1200 İsrailli sivili katlettiler. Katliamlarının çoğunu gopro kameralara kaydetmişler. Aratırsan internette bulabilirsin. İnfaz ettikleri kadınlar, yaşlı adamlar, çocuklar var. Sokaktaki kedileri köpekleri bile vurmuşlar. Ben buraya 100 tane video atarım. Son 10 ayda ölen Filistinli Arap sivil sayısı 30 bin - 40 bin falan değil 16 bin. Ölenlerin gerisi Hamas teröristi. Teröristlere bağlı Filistin sağlık bakanlığı ölü sayıları verirken Hamaslı - Sivil ayırımı yapmadan toplu sayı veriyor. Buna da kimse inanmıyor zaten. Hamas teröristleri sivillerin arkasına saklanıp şehir savaşı yapmasa o ölen siviller de ölmezdi. Hatta tüm dünya Hamas'a çağırı yapıyor her gün sivilleri bırakın operasyonlar hemen dursun diye. Hamas oralı olup 1 tane rehine bile bırakmadı. Hamas destekçileri olarak derdiniz siviller değil..hiçbir zaman olmadı. Tek amacınız terör destekçiliği. Zaten o yüzden de ABD'deki birkaç dejenere SJW dışında hiç kimse Filistininizi iplemiyor. Sizlerin terör destekçiliği yüzünden olan arap sivillere oluyor. Soykırım nasıl oluyor öğrenmek istersen Bosna'ya bak. Her gün yardım tırlarının girdiği, mülteci kamplarının olduğu, Filistinli arabın giydiği don, yaktığı yakıt, içtiği su bile şuanda İsrail'den gelirken bunlar Gazzelilere soykırım yapıyorlar öyle mi? buna ancak kafasında kefiye, totosunda 2 cmlik şortla namaz kılıp Hamaslı olduğunu sanan ABD'li embesil SJW'liler ınanır |
Hmsın yaptıkları soykırımın bile üstü. 7ekim de başlattıkları hiç alakası olmayan masum insanlara bile neler yaptılar bu iğrençliği tüm dünya izledi izliyor.... |
1 günde 1200 kişiyi sapanlamı vurdular.![]() https://www.youtube.com/watch?v=hqVBlxJCLjE |
Aynen, çok güzel şekilde ağırlanmış ve ayrılmışlar. Hamas'ın rehineleri tuttuğu tünellerinde ortam çok sıcak ve samimiymiş. Çay ve kek ikramı yapılmış. Muamele çok iyiymiş. İsrailli rehineler savaş bittikten sonra Hamas pıtırcıklarının tünellerini tekrar ziyaret edecekmiş. Google, Tripadvisor gibi sitelere de 5 yıldızlı yorumlar yapacaklarmış ![]() - Yahu şu görüntülere inanan, şu sakil propaganda videolarına inanan net embesildir, troldür ya da Hamas'çıdır. '' EL SALLAMAYA DEVAM ET!!!! '' https://twitter.com/ofirgendelman/status/1728673829407379718 Çocuğun 7. saniyedeki el hareketi her şeyi anlatıyor. https://twitter.com/Ostrov_A/status/1729383145345077426 |
sizim evinize saldıran birine çay kahve ikramı yapmazsınız yahudi sever bro tarih sizi soykırım ile anacak ağzınızla kuş dahi tutsanız sizler hariç herkes olayın varkında ve eyleminde. |
Tanıdığım musevilerin çoğu son derece dürüst, sessiz, mütevazi insanlar. Yahudiler neden sevilmesin ki. Onları sevmek masum insanları sevmeye engel değil. Akılları sıra savaşa çekecekler. Savaşalım da, size mi benzeyelim. |
100 tanemi? At bakalım görelim |
israilin işgal ettiği topraklara bakarsan kimin masum kimin kimin dürüst olduğunu sen görmezsin tıpkı pkklılıra özgürlük savaşcısı demeniz gibi.![]() |
Bana yaptığını bü üyeye de yapmışsın ![]() |
lafı gelemek sizin işiniz. aynı kemal bey gibi ama lakin yalancı darbe kontrollü darbe vs.![]() |
Haritaya bakınca museviliğin doğduğu yerler görülür. Benimle ilgisi yok. Başkasının mabeti, kutsal şehri üzerine kendi kutsallığını inşa eden ikinci bir toplum var mı dünyada? Fransa'nın güneyine kadar fethetmişler zamanında. Bunun karşılığı parayla tekrar satmaya razı oldukları İsrail değildir, bunun dengi Kabe'nin sinagog yapılması gibi bir şey olabilir. Güçlüyken iyiydi, geri vermek zorunda kaldılar. Zorla alınanı, zamanı gelince işte böyle zorla verirsin. Kayıtlı tarihten biliyoruz, 67'de İsrailli'leri denize dökeceklerdi. Öyle söylediler. Savaştılar, kaybettiler. Mert olmak lazım biraz. Bir cihat toplumu, savaşmayınca krize giriyor. Siz de kavgasız yazamıyorsunuz mesela, her konuyu kişileştirmeniz bu sebeple. Önce kişileştirmek, sonra kavga, sonra savaş. Dünyayı sevmeyi öğrenemediniz. Fazla büyük geldi size. En yakınlarınızı bile kaybetmeniz bu sebeple. Çocuklarınız, torunlarınız bile karşı tarafa geçip kendimi kurtardım diyorlar. Daha da kötü olacaksınız. |
dünyayı sizlermi seviyorsunuz kadın çocuk demeneden yok edip.? linkdeki abdli yetkili gibisiniz soy kırım yok diyerek.![]() |
Biz kimseyi öldürmedik. Sen de herhalde öldürmemişsindir. Hatta o PKK dediğinle doğuda savaştım. Burada yazmak dışında kendiniz ne yaptınız bilmiyorum ama çok şeyi yakından gördüm. Boşuna maval okumayın. "Biz" seviyoruz tabii dünyayı. O kullandığın ineterneti bile "biz "verdik eline, ki belki dünyayı seversin diye. Keşke insanları kurtarabilsek. Senin yaptığın ise yangına daha çok benzin dökmek. Daha çok insan ölsün diye. Burada beni bile ipe sapa gelmez nelerle suçlayabildiğine bakılırsa savaş bitse fetih yapacaksınız... Kendinizi sonradan gelen sömürgecilerden farklı görüyorsunuz, ben ise farklı görmüyorum. Onlar sömürmese siz sömüreceksiniz, mesela şu anda froumdaki ilgiyi istismar ediyorsun. Eline güç geçerse bu defa kadınları, çocukları, kendiniz istismar edeceksiniz. İki sokak ötesi sinagog. Bütün gün, 7/24 polis arabası bekliyor karşısında. Yazık değil mi o memura, bütün gün yanan yakıta, gece gündüz motor sesi içinde orada oturan insanlara, orada ayinlerine gidecek sessiz insanlara, eksoz birikmiş sokakta oynayan çocuklara? Sen gibiler yüzünden bunlar. Gördüğünü suçlamayı seviyorsun ama senin farkın nedir o ABD'li memurdan? Amerikan silahlarını alıp biribirinizle savaşıyorsunuz. Sadece İsrail mi? Yemen'i de İsrail mi vuruyor? Oradakiler çocuk değil mi? Biriniz çıkıp mabediniz de söyleyebiliyo mu? Söyleyemezsiniz. Kalkmış buarada haddinizi aşan dersler veriyorsunuz, bedava bulduğunuz internetinizden. İran-Irak sekiz sene sürdü. Ne anlatıyorsunuz burada. Hepsi maval. Üzerinden geçilmiş bir toplumun, bir de burada siz istismar ediyorsunuz? Edin... belki siyasette bir köşe de size verirler. |
savaş 2 devlet arasında olur sallamayın meraklanmayın ülkenin nerdeyse yer yerini gezdim gördüm rahat ol biryerlere gelmeye çalışsam burada işim olmazdı sadece kendi fikilerimi söylüyor kiralık kalem olanlara bakın siz.![]() |
siz halen cevap vermediniz israil soy kırım yaptımı yapmadı yoksa kendinize dahi itiraf edememe durumumu var.![]() |
https://www.ekonomim.com/dunya/abd-gazzede-yasananlarin-soykirim-olduguna-inanmiyoruz-haberi-742774