Arkadaşlar gamepassden bildiğiniz güzel oyunlar var mıdır çok fazla oyun bilmiyorum bildiğim oyunları da yükleyip oynadım her türlü oyunu oynarim yeterki beni sarsın
A plague tale den basla sonra atomic heart sonra ori serisi sonra wolfstein serisiyle devam edebilirsin. Ne tur oyunlari sevdigin onemli bence. Oynayan olduktan sonra oyun cok gamepasste. Her an yeni bir oyun eklenme durumu da bizim icin bi arti. Simdiden iyi eglenceler.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >