S

Yarbay
31 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
419 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 ay
Nefret kustuğumuz ülkeler burada! Ya Bizimkiler?Bizlere düşman diye aşıladıkları, nefret kusturdukları ülkenin insanlarına dönüp de bir bakın. Dünyanın öbür ucundan gelen Japonya bile var ama burada kendi ülkenin kurtarma ekibi kendi ülkesinden gelemiyor, bu kadar hazırlıksız olunmamalı bu kadar geç kalınmamalıydı.. Hatay'a ulaşmak bu kadar zor muydu abi geç kalındı geç...
Bıktım bu ülkenin siyasetinden de.. fırsatçılığından da...cahilliğinden de...ümmetçiliğinden de.... İnsanlar bağış göndermek istiyor ama kendi milletinin vakıflarına güvenemiyor. Nasıl bu hale geldik? Türkiye'nin tek düşmanı yine kendisi.
S
4 ay
DEPREM yaz 1866 gönder! (AFAD'a 20 TL)
Deprem yazıp 1866'ya mesaj atarak AFAD'a 20TL bağışta bulunabilirsiniz. Konuyu öne çıkaralım, Adminlere ulaşabilen varsa konuyu herkesin göreceği şekilde sabitleyebilmesini rica etsin.
S
5 ay
PRK LAZEK Göz çizdirme hk.
Merhaba. yaklaşık 45 gün önce ankarada prk lazek ameliyatı oldum. 3 ay iyileşme süreci veriyorlar ama 45 gün içinde televizyondaki yazıları vs net okuyabiliyorum ama dışarda uzaktaki tabelayı falan net okuyamıyorum. Prk ameliyat olan var mı yardımcı olabilir mi tam iyileşme için daha zaman mı gerekiyor?
S
7 ay
Turknet Altyapı desteğini düşürdü!
Eskiden altyapımda turknetten adresime dair max hız desteği 80 mbps küsür çıktığını hatırlıyorum ama artık max 50mbps gözüküyor. Eski hız testlerimde 50mbps'den fazla hız aldığımı hatırlıyorum şimdi niye altyapım max 50mbps gözüküyor? Benim ücretim zamlanırken altyapım neden düştü? Turk telekom altyapısını kullandığınızı söylüyorlar ama farklı internet firmalarının altyapı hız değerimi sorguladığımda 82mbps çıkıyor üstelik aynı altyapı turk telekomu kullanıyorlar. Neden arada fark var? Bilmediğim bir şey var mı yardımcı olur musunuz. Turknette çalışan destek elemanı varsa ilginizi bekliyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
10 ay
Insagram suçsuz atılan ban nasıl açtırılır?
Merhaba,
Mizah içerikli küçük sayfam vardı gelen bir DM üzerine profilime bir yazı yazdım ama küfür, cinsel içerikli bir yazı değildi bir nick gibi bir şeydi. Onu yaptıktan 10 dk sonra hesap kapandı. Hesabımı kurtarmak için Instagram yetkililerine 4-5 defa mail attım ama kendi epostama herhangi bir dönüş yapılmadı. Ne sebeple ban yediğimi bile bilmiyorum. Hesabımı nasıl kurtarabilirim?
S
12 ay
Buzdolabı alt bölüm soğutmuyor
Buzdolabın alt bölgesi soğutmuyor. Üst buzluk kısmında sıkıntı yok temiz çalışıyor. Söktüm baktım hiçbir buzlanma karlanma falan yok. 8 9 saat kapalı tuttum çalıştırdım düzelmedi. Sizce sorun ne olabilir fanlar çalışıyor
S
12 ay
Instagram hesabımı nasıl büyütebilirim?
Merhaba, mizah içeriklerin bulunduğu instagram sayfamı büyütmek istiyorum. Sahte bot takipçi satın aldıracaklar zahmet etmesin. Karşılıklı takipleşebileceğim bir sistem var mı?
S
geçen yıl
İnstagram video kalitesi?
Merhaba,
Mate10Pro telefonum var, instagrama story vs atarken video kalitesi çok düşüyor. İnstagram ayarlarından düşük veri kullanımı kapalı. Milletin nasıl koyuyor kaliteli videoyu anlayamadım.
S
geçen yıl
ali biçim ve yanındakini kim izliyor?
https://www.youtube.com/watch?v=BW2RYyJVHSw

yav bunları kim izliyor, çocuk dahi olsam midem kaldırmaz bir tane normal videoları yok. her karşıma çıktılarında ekrana kafa atasım geliyor.
S
geçen yıl
Pokemon bu hangi bölümdeydi?
merhaba,
arkadaşımla eskilerden bahsederken pokemondan konuşuyorduk.

Mewtwo kablolara bağlıydı ve binada bi patlama oluyordu mewtwo uçarak kaçıyordu. Bu bölümü hatırlayan ,bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.