Askerliğimi yaptıktan , güzel de bir iş bulduktan sonra bana da yavaş yavaş Evlenme dokundurmaları yapılıyor. Ama yaşım henüz 25 üzerine çıkmadığı için bende komplex yaratmıyor sanırım. Çünkü bazı akrabalarım var 30 una merdiven dayamış.. Ne kadar dert ediyorlar şu evliliği. Ben de yaşar mıyım acaba o duyguları, o yaşa kadar bekar kalsam...
Askerliğimi yaptıktan , güzel de bir iş bulduktan sonra bana da yavaş yavaş Evlenme dokundurmaları yapılıyor. Ama yaşım henüz 25 üzerine çıkmadığı için bende komplex yaratmıyor sanırım. Çünkü bazı akrabalarım var 30 una merdiven dayamış.. Ne kadar dert ediyorlar şu evliliği. Ben de yaşar mıyım acaba o duyguları, o yaşa kadar bekar kalsam...
Ben o yaşlarda biri olarak sana şunu diyebilirim. Evlenmenin kendisi değil problem olan. Tabi ben kendim için konuşuyorum. İnsanların hali ortada. Güvenemiyorsun. Olay en azından benim için bundan ibaret.
Askerliğimi yaptıktan , güzel de bir iş bulduktan sonra bana da yavaş yavaş Evlenme dokundurmaları yapılıyor. Ama yaşım henüz 25 üzerine çıkmadığı için bende komplex yaratmıyor sanırım. Çünkü bazı akrabalarım var 30 una merdiven dayamış.. Ne kadar dert ediyorlar şu evliliği. Ben de yaşar mıyım acaba o duyguları, o yaşa kadar bekar kalsam...
Ben o yaşlarda biri olarak sana şunu diyebilirim. Evlenmenin kendisi değil problem olan. Tabi ben kendim için konuşuyorum. İnsanların hali ortada. Güvenemiyorsun. Olay en azından benim için bundan ibaret.
Evlilik denen şey açık uçlu bir müzakere olduğu için bence her iki tarafın da fedakarlıkları ile dengelenebilecek bir olgudur. Ama herşeyin başı bence saygıdır...
Olur mu yahu. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş derler. Yuvarlanmıştan sonra seninki benden kara diyenler de var. Farketmez zaten. Önemli olan akorddur. O da gendi gibi birini bulur, anlaşırlar. Sen devam et okstrates. Ben destekliyorum sen, hayalini de kur, gerçeğini de yap.
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Hayaldi sadece.
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Evleneceğin biri zengin biri değil mi? Nasılsa 1-2 hafta yaşar...
Bizi de görürsün.
Senin hayalin karşındakinin kabusu diyelim şuna.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Senin nişanlın var ama
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
@savage, novalgine Mesala dedik kardeşim bu kadar üzülmeyin
@Egza 4-5 yıl bekle çifte düğün yaparız
@jOkErGuEsT
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Daa ne istiyon, bak o anca evleniyor. Bundan sonra o da evde kalsın gün görsün garibim.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
okra pepisi 4-5 yılda ben menopoza girerim
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Ama yaşım henüz 25 üzerine çıkmadığı için bende komplex yaratmıyor sanırım.
Çünkü bazı akrabalarım var 30 una merdiven dayamış..
Ne kadar dert ediyorlar şu evliliği.
Ben de yaşar mıyım acaba o duyguları, o yaşa kadar bekar kalsam...
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Tamam sen evlen ayakkabının altına ismimi yaz.
Ben o yaşlarda biri olarak sana şunu diyebilirim. Evlenmenin kendisi değil problem olan. Tabi ben kendim için konuşuyorum. İnsanların hali ortada. Güvenemiyorsun. Olay en azından benim için bundan ibaret.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Evlilik denen şey açık uçlu bir müzakere olduğu için bence her iki tarafın da fedakarlıkları ile dengelenebilecek bir olgudur.
Ama herşeyin başı bence saygıdır...
aman hayal olarak kalsın, başkasının hayatını karartma hayallerimi gerçekleştirecem diye
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Sen devam et okstrates. Ben destekliyorum sen, hayalini de kur, gerçeğini de yap.