Mühendislik okuyorum el gecerim var ve w126 kasa toplamak gibi bir hayalim var yıllardır. Hayalimi hayata geçirdiğiniz hem çok takdir ettim hemde biraz kıskanmadım değil. Darısı başıma 😁 kolay gelsin takipteyim...
Arkadaşlar alternatör güncellemesi yaptım, detaylı anlatım blog da, detaylı resimler instagram da, ilerleyen zamanlar da kılavuz (diş yuvası açma) ve pafta (diş açma) anlatımı da yapacağım. Teşekkürler
Yok hocam DH' dan bloga girişler normal seviyeler de, ben paylaşımlardan para falan kazanmıyorum yani çok da önemi yok ancak direksiyon kutusunun tamirini yaparken araştırmalarım sonucu özellikle yurt dışı kaynaklara baktığım da ülkem için çok üzüldüm çünkü adamlar her bilgiyi paylaşıyor ustasından evde ki normal insanına kadar ve bilgililer, bizde kimse bilmesin sadece ben bileyim en çok ben bilirim mantığı var maalesef. En çok korktuğum parçalardan biri direksiyon kutusuydu Allah şükür dört dörtlük bir iş oldu. Teşekkür ederim
Merhaba Arkadaşlar; uzun zamandır elektrik tesisatı öyle duruyordu,korona var evde kal çağrısına uyan yeterli bilgi birikimine de sahip olduğum için tesisatta yaptığım bir kaç işlemi blog sayfamda paylaştım. Artık evden çıkamadığımıza göre elektrik tesisatını bitirebileceğim umarım. Biliyorum çok uzun zaman oldu, yavaş yavaş yapıyorum dediğim gibi bu benim hobim ve fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum, sonuçta acelesi yok. Ekonomik kriz son dönemler de ne yazık ki beni de vurdu o nedenle harcamalarıma dikkat etmem gerekiyor ve ona göre öncelik sırası belirliyorum, umarım dünya bu zorlu savaştan çıkar, ülkemiz ekonomisi düzelir. < Resime gitmek için tıklayın >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @ulsylmz005
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Darısı başıma 😁 kolay gelsin takipteyim...
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @onatba
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Kullanıcı_Adı_ -- 21 Temmuz 2019; 19:40:35 >
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Takipteyiz!
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 2 Ağustos 2019; 2:34:29 >
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
En çok korktuğum parçalardan biri direksiyon kutusuydu Allah şükür dört dörtlük bir iş oldu. Teşekkür ederim
Bu mesajda bahsedilenler: @onatba
Anlamadan girersen hüsrana döner hem zaman hem emek
Arkadaş belliki oto tamirde calismis zannedersem
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @inifiesta
Biliyorum çok uzun zaman oldu, yavaş yavaş yapıyorum dediğim gibi bu benim hobim ve fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum, sonuçta acelesi yok. Ekonomik kriz son dönemler de ne yazık ki beni de vurdu o nedenle harcamalarıma dikkat etmem gerekiyor ve ona göre öncelik sırası belirliyorum, umarım dünya bu zorlu savaştan çıkar, ülkemiz ekonomisi düzelir.
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle