Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3733
Cevap
211487
Tıklama
21
Öne Çıkarma
Cevap: Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (196. sayfa)
T
6 gün
Yarbay

Keenetic önümüzü aydınlatıyor 😀
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
6 gün
Binbaşı
Konu Sahibi

Merhabalar tozyet,

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

ADSL2+ / VDSL2 / Fiber (EtherWAN) destekli KN-2111-01EN Carrier DSL - KN-2012 - Omni DSL - KN-2112 Extra DSL yada KN-3610 Hopper DSL model cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki linkten ilgili modellerin karşılaştırma tablosuna erişebilir size uygun olan modeli belirleyebilirsiniz.

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-omni-dsl,keenetic-extra-dsl,keenetic-carrier-dsl,keenetic-hopper-dslYada aşağıdaki linkten ürün seçici ile kullanım amacınıza uygun olan en iyi modeli belirleyebilirsiniz.

https://keenetic.com.tr/tr/find-my-keenetic


Detaylı bilgi ve destek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEENETIC -- 17 Mayıs 2024; 11:53:36 >


Bu mesajda bahsedilenler: @tozyet
K
6 gün
Yarbay

Yolumuz hep aydınlık diyorsun :)
Bu mesajda bahsedilenler: @tayaydin
B
3 gün
Yüzbaşı

Merhaba,Benim bir sorum olacaktı. Forumda konularınızi gördüm. Evde 500 mb bir internet kullanıyorum. Modem WiFi 5 destekli. 5 ghz kablosuz olarak modemin yanında dahi 360 max alabiliyorum. Kablo ile tam hız alıyorum. Odam modemden oldukça uzak. Kablosuz odamda aldığım hız 150 mb. Ben odamdan tam kapasite hız alabilmem için hangi ürünü tercih etmeliyim? Desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @KYTECHNGAMING
K
3 gün
Binbaşı
Konu Sahibi

MerhabaBetta_54,

Keenetic ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Alt yapınıza ait kullanıcı adı / şifre bilgilerinizi biliyorsanız mevcut router cihazınızı devre dışı bırakarak KN-1811 Titan model router cihazında sonlandırabilirsiniz, kablosuz bağlantı ile internet alt yapınızın desteklediği hızlara ulaşmak için bulunduğunuz ortama göre bir yada birden fazla erişim noktası kullanarak Mesh sisteme eklenmesi gerekebilir, erişim noktası olarak KN-3810 Hopper yada KN-3710 Sprinter model router cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve destek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-titan

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-hopper

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-sprinter

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-titan,keenetic-hopper,keenetic-sprinter
Bu mesajda bahsedilenler: @Betta_54
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.