Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3751
Cevap
212839
Tıklama
21
Öne Çıkarma
Cevap: Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (197. sayfa)
K
3 gün
Binbaşı
Konu Sahibi

Merhaba Kerros,

Öncelikle geri bildirim için teşekkür ederiz.

Olumsuz yönde yapmış olduğunuz yorumunuz için hem sizleri hemde değerli forum kullanıcıları bilgilendirmek isteriz.

Keenetic ürünleri ve KeeneticOS işletim sistemi üzerinde en iyi internet performansı ve Ping değerleri için bir çok uygulama bulunmaktadır, bu uygulamaların bazıları çok kullanıcılı cihazlar için bazıları da (DoH DoT DNS, 3. Parti ücretli / ücretsiz DNS vb. uygulamar) tek kullanıcılı cihazlar içinde en iyi internet performansı sunar.

Yüksek performanslı internet için alt yapı bağlantı türü başta olmak üzere bir çok faktör bulunmaktadır.

DSL, 3G / 4G ve fiber internet bağlantı tiplerinin hepsi farklı ping değerlerine sahiptir. Bu belirttiğimiz bağlantı yöntemleri arasında en düşük Ping değerleri ise, fiber alt yapılardır.

Diğer bağlantı modellerinde ise teknolojisi gereği daha yüksek ping değerleri ölçülmektedir.

Tek kullanıcılı ve fiziksel kablo ile bağlantı sağlanılan cihazlar için yukarıda belirttiğimiz uygulamalar haricinde, yüksek performanslı internet hizmeti için, internet hizmeti aldığınız isp firmasının alt yapısından, interneti kullandığınız zaman dilimleri, hizmet aldığınız bölgede internet kullanım yoğunluklarına bağlı olarak bir çok değişken dış etkenlere bağlıdır.

Bu sebeple kablolu ve tek kullanıcı ile kullanılan cihazlarda, kullanmakta olduğunuz modelin donanım performansı, donanımla tam uyumlu, stabil çalışan bir işletim sistemi sayesinde kullancısına en hızlı, en yüksek internet performansı sağlayan KeeneticOS işletim sisteminin farkını hissedecektir. 👍< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Kerros
K
18 sa.
Yüzbaşı

Hocam pek katılmıyorum eksi olarak belirttiğin kısma. Ben bizzat denedim arızasız çalışan ttnetin bilindik air.... modemi ile vdsl altyapıda istanbula 20ping altı göremezken keenetic ile bu ping durumu 12-16 arası falan geziyor. Avrupadada almanyayı baz alarak test ettiğimde 50-55leri gördüm air... ile bu durumda 55-65 arasıydı. Tabiki bunun için kullandığın dns sunucuların falanda farkediyor ve vdsl kullanıyorsan biraz hat ayarlarında uğraşıp en stabil düzgün halini bulman gerekiyor.

Eksi olarak sunabileceğim tek yanı kötü olmayan bir usb belleği usb portuna bağladığımda ısınıyor. Sürekli okuma yapıyor tahminim bişey indirsende indirmesende.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Kerros
K
9 sa.
Yarbay

Bağladığınız diskin uyku modu özelliği yoktur.
Bu mesajda bahsedilenler: @Keops1035
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.