Arkadaşlar kendisi Dubai'de dahil olmak üzere ülkemizde bir çok güzellik merkezinin sahibi, eşi Engin POLAT'la, ablası ve eniştesiyle büyük şirketini yönetiyor ve sosyal platformlarda özel hayatıyla ilgili bir çok videosu var, buraya kadar her şey normal ama videolarında devamlı bir şekilde ve defalarca ENERJİ kelimesini kullanmasına gıcık ve fitil oluyorum, onun yüzünden ENERJİ kelimesinden nefret ettim ve her ENERJİ kelimesinini okuduğumda ve duyduğumda aklıma Dilan POLAT geliyor
Çok şımarık ve gıcık birisi, eşim takip ediyor, kendisine bu sabah bu Twitter'da bu twiti yazdım inşallah başım belaya girmez :
@dilannpolatt adlı kişiye yanıt olarak Dilan POLAT hanım videolarızda gereksiz bir şekilde ENERCİ kelimesini defalarca ve bıkmadan usanmadan kullandığınız halde hala bu kelimenin ENERJİ olarak yazıldığını öğrenememişsiniz
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yotundaşi -- 10 Temmuz 2023; 10:18:8 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >