S

Binbaşı
03 Ekim 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
2208 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
S
geçen hafta
1000 Görme Engelliyi Ameliyat Ettiren Youtuber
Videoyu izlemek için tıklayınız

Adam YouTube uda kullanarak 1000 kişiye yardımcı olmuş tek videoda.Bu adamın içeriklerini çalan ismi lazım değil yerli youtuberlar var.Ama bırak 1000 kişiye yardımı 1 kişiye yardım ederler YouTube sayesinde o 1 kişide kendileridir.Sadece kendilerine faydası olur içerik çalan yerli youtuberların...
S
geçen hafta
A101'deki tekneye zam geldi
Geçtiğimiz yıl ülkede gündem olan A101'de satılan 4,95 metrelik teknenin fiyatı yaklaşık 80 bin liradan 109 bin liraya çıktı.


Market zinciri A101'de 2022'nin Ağustos ayında 79 bin 999 liradan satışa sunulduğu dönemde ülke gündemine giren 4,95 metrelik, motoru olmadan satılan Marin Boat marka tekne yüzde 37,5’lik zamla 109 bin liraya tekrar satışa çıkarılıyor.

Tekne 2 Şubat kataloğunun ilk sayfasında yer aldı.


< Resime gitmek için tıklayın >

Kaynak:solHaber
S
geçen hafta
Komünist Başkan Maçoğlu’ndan avcıların katliamına karşı çağrı
< Resime gitmek için tıklayın >


Tunceli’de nesli tükenme tehlikesi altında olan dağ keçileri, kaçak avcılar tarafından katledilmeye devam ediyor. 2022 Eylül’ü ve Aralık’ındaki katliamların ardından 25 Ocak’ta bir dağ keçisi daha öldürüldü. Hasangazi Köyü yakınlarında yakınlarında, kaçak avcıların katliamının ardından Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, sosyal medya hesabından köylülere çağrı yaptı.

Komünist başkan olarak da anılan Maçoğlu, kaçak avcıların bir fotoğrafını paylaşarak, “Bütün köylülere çağrımızdır. İlimizde avcılık adı altında hayvanları katledenleri belediyemize bildirin” dedi.

https://tele1.com.tr/komunist-baskan-macoglundan-avcilarin-katliamina-karsi-cagri-778889/
S
3 hafta
Evil Dead Rise (2023)
S
3 hafta
Nubar Terziyan Ölüm Yıldönümü (14 Ocak 1994)
Türk sinemasının usta oyuncularından ve iyi bir insan olan Nubar Terziyanı ölümünün yıldönümde saygı ve rahmetle anıyorum...< Resime gitmek için tıklayın >

Hayatı :Videoyu izlemek için tıklayınız

Son Rol Aldığı Sahne :Videoyu izlemek için tıklayınız
S
geçen ay
Prestij Meselesi (2023)
S
2 ay
Natalia abla hala formunda maşallah deyin...
Ben veledken dizileri bizim ülkede çok izleniyordu.Bizim jenerasyon orta yaşlarına geldi.Ama Natalia abla güzelliğinden birşey kaybetmemiş.Maşallah deyin nazar değmesin :-)

< Resime gitmek için tıklayın >


Videoyu izlemek için tıklayınız
S
2 ay
Var Bunlar (2.sezon)
Kahkahanın yeni adresi “Var Bunlar”, gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğine sürüklenen iki yakın arkadaşın eğlenceli maceralarını konu alıyor.
(BeinConnect)

Teaser :
https://www.youtube.com/watch?v=Dtyg0ZlRwJ0&feature=youtu.be
S
2 ay
Aile - Kıvanç Tatlıtuğ (ShowTv)
< Resime gitmek için tıklayın >


Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya partnerliğiyle başlayacak olan dizi, dünyaca ünlü Sopranos dizisinin uyarlaması olarak yayınlanmayı planlansa da telif hakları nedeniyle Sopranos'un serbest bir uyarlaması olacak.

Dizide Tatlıtuğ, Volta isimli bir gece kulübünü işletmekte olan Aslan karakterini canlandırırken, Sarıkaya ise Aslan'ın ailesini tedavi etmeye çalışmakta olan psikolog Devin rolüne hayat verecek.
S
3 ay
Wasp22(Woody Allen)
Filmin çekimleri bitti.Kurguya girilecek.Film Pariste Fransız oyuncularla çekildi.Dram-komedi türünde olacak.Ustanın muhtemelen son filmi olacak.2023 de vizyona gelmesi bekleniyor...


https://m.imdb.com/title/tt15140278/


*Gelişmeler oldukça konu güncellenecektir...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.