Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
387
Cevap
0
Tıklama
97
Öne Çıkarma
Cevap: DEATHLOOP %100 Türkçe Yama - CidQu (4. sayfa)

Z Zayfall
8 ay (45 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: CidQu

Konuyu güncelledim, @Zayfall oyun tamamen taktikler üzerine kurulu olduğu için bitmesi için bir süre verilemez tam olarak ama ortalama 15 saat civarı bitebilir doğrudur. Online modu da var, diğer oyunlardan daha değişik ama gözde bulundurulması lazım.
Peki ya Fiyatını Hak ediyormu ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CidQu Konu Sahibi
8 ay (141 mesaj)
O konuda net bir şey demem zor olur, oyun 150-200 olsaydı direk alın derdim çünkü çok güzel, animasyonları ve taktikleri ile Arkane Dishonored 2’deki performansının üstüne ekleyerek çok güzel bir oyun sunmuş. Fakat 300TL çok üstünde konuşulacak bir fiyat. Şöyle düşünün RDR2’de 300TL idi. Bundan çok bir şey diyemiyorum, ama oyun baya güzel ve sarıyor online kısmını anlatayim. Siz online oynamaya başladığınızda hikaye modunu oynayan insanların hikaye modunu bitirmesini engelliyorsunuz. Yani Hikaye moduna bağlı Online modu da. Daha önce görülmemiş bir oyun tarzı, şahane grafikler seslerdirmeler hikaye ve konuşmalar var. Ondan karar tamamen size kalmış, ben aldım pişman olmadım öyle söyleyeyim.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zayfall

Z Zayfall
8 ay (45 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: CidQu

O konuda net bir şey demem zor olur, oyun 150-200 olsaydı direk alın derdim çünkü çok güzel, animasyonları ve taktikleri ile Arkane Dishonored 2’deki performansının üstüne ekleyerek çok güzel bir oyun sunmuş. Fakat 300TL çok üstünde konuşulacak bir fiyat. Şöyle düşünün RDR2’de 300TL idi. Bundan çok bir şey diyemiyorum, ama oyun baya güzel ve sarıyor online kısmını anlatayim. Siz online oynamaya başladığınızda hikaye modunu oynayan insanların hikaye modunu bitirmesini engelliyorsunuz. Yani Hikaye moduna bağlı Online modu da. Daha önce görülmemiş bir oyun tarzı, şahane grafikler seslerdirmeler hikaye ve konuşmalar var. Ondan karar tamamen size kalmış, ben aldım pişman olmadım öyle söyleyeyim.
Çok teşekkür ederim aslında steam üzerinden birikmiş param var alabilirim ançak 300tl Biraz zorlaştırıyor bir taraftan FIFA 22 almak istiyorum diğer taraftan Deatloop almak istiyorum 2 oyun arasında kaldım Kararsızım şuan oYUN Dikkatimi çok çekti biraz daha düşüneyim iyi günler dilerim .
A Angelizo
8 ay (1 mesaj)
Kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyorum.
C CidQu Konu Sahibi
8 ay (141 mesaj)
Son olarak bunu yüklüyorum. Tüm arayüz bitince, altyazıların da hikaye kısmı bitince test etmeye başlayacağız yamayı. Her yaptığımız çeviriden sonra yüzdeyi güncellemeye devam edeceğim. Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Z Zayfall
8 ay (45 mesaj)
Tamamdır Oyunu satın aldım şimdi TÜrkçe yamayı bekliyorum FİFA 22 Den vaz geçip DEATLOOP aldım inşallah pişman olmam biraz oynadım güzel oyun inşallah türkçe yama erken çıkarda bizde oynarız mis gibi türkçe yama ile hayırlı çalışmalar bekliyoruz.
B Bıyıklı Bey
8 ay (1719 mesaj)
Emeğinize sağlık hocam güncel şekilde yüzde girmeniz takdire şayan< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


S sayko05
8 ay (169 mesaj)
Kolay gelsin hocam.Firmayla irtibata geçip projenizi kabul ettirirsiniz umarım.Resmi projelerde görmek dileğiyle.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ ironmaster17
8 ay (294 mesaj)
Cyberpunk 2077 kadar çok istiyorum bu oyunu. Cyberpunk 2077 Yerelleştirme olduğundan satın almıştım ama bunun kırılmasını bekliyorum.
Z zhou
8 ay (2 mesaj)
Elinize sağlık, ne zaman çıkar bilmiyorum ama böyle güzel bir oyun için gerekliydi.
T theasus
7 ay (1043 mesaj)
Mükemmelsiniz hocam.

Heyecanla bekliyoruz.

En çok oynamak istediğim oyunlardan ama türkçe olmadan pek çok nokta eksik kalacaktı.

Bekleyip öyle alacağım çeviriyi :)
C CidQu Konu Sahibi
7 ay (141 mesaj)
Uzun zamandır altyazı dosyalarıyla ilgili yaşadığımız problemlerden ötürü çeviriyi devam ettiremiyorduk, fakat o sorun da çözüldü. Çeviriye altyazı dosyaları dahil olmak üzere büyük bir ölçüde devam etmeye başladık. Artık çeviride altyazı durumu da görebileceksiniz, teşekkürler.
C CidQu Konu Sahibi
7 ay (141 mesaj)
Yavaş Yavaş her şey sırayla geliyor, bakınız Türkçe Karakterler.

< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

1 19yusuf05
7 ay (1515 mesaj)
oyunun çıkmadan yayınlanan fragmanlar vs. pek beğenmemiştim pek bilgide yoktu o zaman oyun çıktıktan ve konsept belli olduktan sonra oyun ilgimi çekmişti ama Türkçe dil yok diye hiç yeltenmedim. yamayıda görünce iyice heveslendim elinize sağlık acaba yamanınresmileşme ihtimali varmı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N noir06
7 ay (970 mesaj)
Oyunu 8 saat oynamıştım TR yamayı görünce bıraktım. Aman doğru mu anladım aman ne demişti diye oynamaktansa ana dilimle rahat rahat oynamayı tercih ederim. Elinize gözünüze sağlık
Bu mesajda bahsedilenler: @CidQu

C CidQu Konu Sahibi
7 ay (141 mesaj)
Öncelikle ilginiz için teşekkürler, resmileşme ihtimali ile ilgili görüşüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CidQu -- 19 Ekim 2021; 15:26:1 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @19yusuf05

T theasus
7 ay (1043 mesaj)
Hocam yeni kapsamlı bir update geldi oyuna.
Bu güncelleme sorun yaratır mı çeviri açısından?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @CidQu

C CidQu Konu Sahibi
7 ay (141 mesaj)
Güncellemeyi kontrol ettik, hiçbir sıkıntı yok. Biraz altyazı dosyaları değişti onları da hallettik.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @theasus

F Frasiyav
7 ay (634 mesaj)
Koyduğunuz birkaç görselde bile birçok yazım hatası var gibi duruyor, umarım farkındasınızdır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.