Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Clash Royale paylaşım başlığı

K kavunyiyenrakun Konu Sahibi
2 yıl (25 mesaj)
Burası sadece Clash Royale hesap satışı için mi ki? Oyunla ilgili paylaşımlar yapalım, kullandığımız desteleri paylaşalım, yeni çıkan kart heyecanlarımızı paylaşalım, önerileri ve özgün desteleri paylaşalım diye bir konu açmıştım konu dışı olduğu için kapatılmış. Şansımı tekrar denemeye karar verdim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P Psikolojik Deli
2 yıl (703 mesaj)
oyunu oynayan kalmadı be
_____________________________

Eski kullanıcı adı: SüpersabriB baymirza
2 yıl (1554 mesaj)
ne kalmamış be oyunu oynayan. konusuna girmesek de oynuyoruz. buraya da bir soru sormak için geldim. bi kaç defadır denk geliyor oyun esnasında rakibim iki farklı kartı aynı anda oynayabiliyor. Örneğin dev ile cadıyı aynı anda sahaya indirdi. bu nasıl yapılıyor? bi de forumda ana konusu vardı bi aralar ama şimdi bulamıyorum noldu acaba o konuya?
Edit: Buldum konu burdaymış:https://forum.donanimhaber.com/clash-royale-supercell-ana-konu--114625055-36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 14 Aralık 2019; 11:42:3 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

N neto_
2 yıl (657 mesaj)
Bundan önce sadece boom beach oynuyordum, onu da max yapıp yerelde ilk 100 e girince satmıştım. Sonra clash royale'e sardım. 4 senedir oynuyorum. Ve oynadığım tek oyun diyebilirim.
K kaygılısayko
2 yıl (110 mesaj)
Oynamak istediğiniz iki karta aynı anda tıklayıp sahaya sürmeniz mümkün hocam tabi yeterli iksir varsa< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @baymirza
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.