N

Yüzbaşı
02 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
92 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
N
10 ay
Halimize çok şükür..
Az önce öğrendiğim bir haber;

Vardiyasında çıkan portakalı yemeyip çocuğuna götüren bir işçiyi paylaşmış birisi..

Biz de derdimiz var sanıyoruz. Allah kimseyi yoklukla sınamasın inşallah. Şu zor günlerimizi tez vakitte karanlıktan aydınlığa çıkarsın.
N
10 ay
Vodafone tarifeleri hk
Merhaba senelerdir Vodafone kullanıyorum. Ama her sene taahhüt verdiğim tarifenin altında seçip yapamıyorum. Şuan en düşük 54 tl lik tarife seçeneği çıkıyor. 2 ay sonra taahhütüm bitecek. Yardımcı olacak var mı? Yoksa hattımı değiştireceğim
N
11 ay
Kadın şiddeti için destek verebilir misiniz?
Tesadüfen lisedeki arkadaşımın paylaşımını gördüm. Ne kadar çok yayılırsa o kadar iyi olur. Sesini duyurması için yardımcı olabilir misiniz?Mobilde olduğum için fotoğraflar büyük olmuş olabilir.< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
Clash royale hesabım satılıktır
N
geçen yıl
Ev faturalarınız ne kadar geliyor?
Merhaba arkadaşlar geçen ay evlendim. Meskensiz bir binaya taşındım. Sanırım hata ettim. Faturalar yüksek geliyor gibi geldi. Siz ne kadar ödüyorsunuz ona göre bir ortalama yapabiliriz.

Elektrik: 186 TL
Su: 103 TL
İnternet: 88 TL
Sıcak su: 97 TL
Ocak: Henüz gelmedi yeni bağlattık
Telefon faturaları: 70 TL (2 kişi)

Kira 750 TL aidat 100 TL

Şehir: Kayseri
N
geçen yıl
Mobilyadan anlayan var mı?
Merhaba arkadaşlar evde kedi besliyoruz ve mobilyaları çizip duruyor. Ufak tefek nokta nokta deformeler oluştu. Bunları düzeltme şansımız var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
Metin2 VS'LİK Pvp Server Önerisi
Bilgisayar güncel oyunları kaldırmadığından dolayı zaman geçirmelik Metin2 pvp server arıyorum. Fazla zamanım olmadığı için emek server olmasın. Oyuna girip 2-3 saat takılıp kafa dağıtmayı istiyorum. Yani parayı basıp sağda solda milleti kesen veletler olmasın mümkünse. Oyuncu sayısı az olabilir sıkıntı değil.
N
2 yıl
Evde kullanabileceğim TV-İnternet önerisi
Merhaba yeni taşınacağım eve televizyon ve internet bağlatacağım. Yeni abonelere özel kampanya yapan veya uygun fiyatlı paket öneriniz var mı?
N
2 yıl
Çiçeksepetinde gördüm yaptım, nasıl olmuş?
Merhaba nişanlıma sürpriz yapmak yapmak istedim. Çiçeksepetini incelerken aşağıdaki ürünü gördüm, hoşuma gitti. Bunu kendim de yaparım diye düşündüm ve benzerini yaptım. Hemde daha az maliyetli oldu. Etrafına şerit geçmedim böyle daha çok hoşuma gitti. İçerisine de ismimizi ve sonsuzluk işaretini koydum.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
N
2 yıl
Format hakkında sorum var
Bir notebook'u Windows 8 den Windows 10 a geçmek için formatladım. Ancak UEFI modundan beceremediğim için Legacy ile usb den yükledim. Her şey iyi hoştu tüm ayarları programları yükledim. Ama yeniden başlatınca harddiski görmedi. An operating system wasn't found. Diye hata veriyor. Ve şuan hiçbir şekilde bilgisayar açılmıyor, sadece biosa girebiliyorum. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.