resmini koyarmısın merak ettim ![]() karbonat sür yada tuz felan bas ![]() ama resmini bana ö.i. ile de olsa yolla ![]() |
Ya imza ile sorunun cevabı gibi olmuş ![]() Komik tesadüf |
5mm çevresinde ince kılcal damarlar (yaklaşık 10 adet) görünür olmuş. 3mm çapında beyaz bir şey var. (iltihap diye tahmin ediyorum) Kibrik başı kadar da bir kabuk soyulmuş gibi (dilin kabuğu olduğunu bilmiyordum) Edit: Açık bir yaraya tuz veya karbonat basmak çok acı verici olmalı, yemek yerken bile canım çıkıyor da... İşkence yaparken de açık yaraya tuz basılıyor ya, o açıdan belirttim. |
Bence hemen doktora git |
Acil'e mi gideyim yani. Şu güne kadar ne zaman acil'e gitsem, doktorun yüzünde şu ifadeyi okuyorum: Hadi ya, bunu için de gelinir mi? Bu sefer de aynısı olacak gibi geliyor...? |
Başı ağrıyan bile acile gidiyo zaten. O yüzden endişelenme, anlattığına göre senin durumun tam olarak olmasada acile yakın. |
Geçer geçer büyütme fazla |
yuh sanki pittbul ısırdı ![]() geçmiş olsun doktora git ![]() |
Neyse bu sabah neredeyse iyileşmiş gördüm, burdan anlıyoruz ki, dildeki yenileme hızı çok yüksel. O halden nasıl iyi oldu ben de şaşkınım. Cevap yazan arkadaşla çok teşekkürler. |
Pm |
pm |
dil en çabuk iyileşen yer diye biliyorum tükürükten dolayı ama çok kötüyse bencede doktora git dediğin iltihap falan kaptıysa sakat |
Lan 7 yil olmuş bu neyin kafası ![]() |
Acile git, gidemiyosan ambulans çağır. Yapacakları şey pansuman ama narkoz verirler hocam, dişçide yaptıkları gibi. Recep İvedik 3 cinci hocadaki gibi uyuşur dilin. |
Oha 7 yıl olmuş 8 e dayanmış millet hala tavsiye veriyo Gözümü yaşartıyo konu dışının yardımseverliği |
Edit:
Resim koymasam daha iyi : +18 olmasın
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 11 Ocak 2007; 17:51:16 >