P

Binbaşı
11 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
136 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
2 yıl
silinebilir
silinebilir
P
3 yıl
Yunan beygirine tepki gösterelim
Twitter hesabını askıya almış, diğer mecralarda da bulunamıyor. Mail adresi: ioannis.lagos@europarl.europa.eu
Ofis telefon numaraları : 0032 2 28 45831 / 0033 3 88 1 75831
P
3 yıl
Kızılay’da yeni skandal! Ürdünlü Casusa 30.000 maaş
Yolsuzluk ve israf iddiaları ile gündemden düşmeyen Kızılay’ın “Baş stratejist” olarak işe aldığı ve aylık 30 bin lira ödeme yaptığı Ürdün uyruklu Ramadan Mohammed Radwan ASSI’nın, ‘casus’ kuruluşta çalıştığı ortaya çıktı. Kızılay’ın 2016 yılında işe aldığı ASSI’nın, sigorta kayıtlarında çalıştığı yer, “Internatıonal Medical Corps” adlı firma gözükürken, söz konusu firmanın CIA’nın çeşitli ülkelerde insani yardım kisvesi adı altında “saha ” ve “istihbarat” çalışması yapan STK’larından birisi olması dikkat çekti.
https://tele1.com.tr/kizilayda-skandal-ustune-skandal-30-bin-lira-aylikli-urdunlu-stratejist-casus-kurum-calisani-cikti-124129/
P
3 yıl
İmamoğlu ne kadar doğru konuşuyor? Doğruluk Payı Karnesi
https://www.dogrulukpayi.com/aktor/ekrem-imamoglu

Popülaritesi 10/10 olan İmamoğlu’nun doğruluk payı analizine göre söylediklerinde büyük oranda doğruluk payı bulunuyormuş.
P
3 yıl
DuckDuckGo Browser
https://apps.apple.com/tr/app/duckduckgo-privacy-browser/id663592361?l=tr

DuckDuckGo eğer kişisel bilgi güvenliğinize önem veriyorsanız kullanmayı düşünebileceğiniz bir arama motoru.

Google, Yahoo, Yandex ve Bing gibi yaygın olarak kullanılan arama motorlarının yaptığınız aramaları ve kişisel tercihlerinizi saklamasından sıkıldıysanız sizin için aranan çözüm olanilen DuckDuckGo temel olarak kendisi üzerinden yaptığınız aramalarla ilgili herhangi bir detayı kaydetmiyor. Sözü geçen yaygın olarak kullanılan arama motorlarından herhangi bir arama yaptığınızda aramalarınız sonradan size hatırlatılmak üzere veya tercihlerinizle ilgili reklamlar gösterilmek üzere kayıt altına alınıyor. Bu kayıtlar sizin izniniz olmasa bile istenmeyen kişilere gösteriliyor ve tercihleriniz, alışkanlıklarınız bilginiz dışında izinsiz görüntülenebiliyor. DuckDuckGo bu problemi ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış bir güvenli arama motoru.

DuckDuckGo ile bir arama yaptığınızda size otomatik öneriler sunulmakta. Bu önerilerin haricinde yaptığınız aramayla ilgili detaylı bilgilere arama sonucu sayfasında yer veriliyor. Resmi siteler, kurumlar ile ilgili detaylı bilgiler, alt alanlar arama sonuçlarında karşımıza çıkıyor.

DuckDuckGo her ne kadar aramalarımızı güvence altına alsa da internet sitelerinin tercihlerimizi kayıt altına almasını kontrol edemiyor. Bu nedenle DuckDuckGo'yu sadece aramalarınızı güvence altına almak için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
P
3 yıl
Kişi Başı Geliri En Yüksek10 Parlamenter Sistem ve 10 Başkanlık Sistemi Ülkesi 👇
P
3 yıl
Ekrem İmamoğlu bir sözünü daha tuttu.
İstanbul'da 4 yaş ve altındaki 1 milyon 160 bin çocuk annesinin ücretsiz ulaşım kartı hakkı elde etmesi mecliste oy birliği ile kabul edildi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim vaadi olan bu uygulamayla ilgili kararı Twitter hesabından duyurdu.

İstanbul'da ücretsiz ulaşımın kapsamı genişletildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçim öncesi 0-4 yaş arasında çocuğu olan annelere ücretsiz ulaşım hakkı sunulacağı vaadinde bulunmuştu.

Sosyal medya üzerinden konu ile ilgili açıklama yapan İmamoğlu, "İstanbul'da 4 yaş ve altındaki 1 milyon 160 bin çocuğumuzun annelerinin ücretsiz ulaşım kartı hakkı elde etmesi, Sayıştay’ın olumlu görüşünün alınması kaydıyla meclis komisyonundan geçmiş ve sonrasında meclisimizden oy birliği ile kabul edilmiştir" ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1218075845568450560?s=21
P
3 yıl
TCDD'ye Özelleştirme Hamlesi - Cumhuriyet Tarihinde İLK!
TCDD, Cumhuriyet tarihinde ilk defa yolcu taşımacılığı hizmetini özel sektöre devretmeyi planlıyor. Hazırlanan taslak metne göre, ihaleyi alan şirkete tahmini maliyetin yüzde 20’si ödenecek. Ayrıca ihaleye alan şirkete sefer artırımı ve azaltımı yetkisi verilecek.
ürkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları, tarihinde ilk defa yolcu taşımacılığı hizmetini özel sektöre devretmeyi planlıyor. Cumhuriyet tarihinde ilk defa gerçekleşecek hamleyle birlikte ihaleyi alan şirkete kamu yükümlülüğünü gerçekleştirdiği için tahmini maliyet tutarın yüzde 20’si ödenecek. Hazırlanan taslak metne göre, ihaleyi alan şirket ayrıca sefer artırımı ve azatlımı yapabilecek.


Kaynak Yeniçağ: Cumhuriyet tarihinde ilk kez: TCDD için flaş özelleştirme hamlesi!
P
3 yıl
Okçular Vakfı'nın etkinliğine Erdoğan katıldı: 36 milyon lira harcandı!
Okçular Vakfı'nın düzenlediği Malazgirt anma törenleri için iki yılda 36 milyon lira harcandı.


Bilal Erdoğan’ın Mütevelli Heyeti Üyesi olduğu Okçular Vakfı’nın ‘Cumhurbaşkanlığı himayesinde’ düzenlediği düzenlediği ‘1071 Malazgirt Anma Törenleri’ için milyonlarca lira harcandı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2017 yılından itibaren katılmaya başladığı törenin düzenlendiği Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı’na iki yılda toplam 36 milyon 287 bin TL harcandı.


Van Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, 26 Ağustos tarihinde de yaptığı ihale sonucunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı programda kullanılmak üzere 50 bin adet bayrak, 51 bin adet şapka alındı. Pazarlık usulü yapılan ihale 228 bin TL bedelle Kuzenler Reklam Şirketi’ne verildi.
P
3 yıl
Hyundai Türkiye’deki üretimini durduruyor
KAYNAK:http://otomobil.haber7.com/otomobil/haber/2934239-son-dakika-haberi-otomobil-devi-turkiyedeki-uretimini-durduruyor


Son dakika haberi: Dünya devi otomobil üreticisi Hyundai, Türkiye'deki fabrikasında üretimi 1 aylığına durdurma kararı aldı. Üretim durdurma kararının iç piyasanın yanı sıra küresel duraklamadan dolayı alındığı konuşuluyor.


Kore basını Hyundai Türkiye’nin Ankara’dan kısa çalışma ödeneği talep ettiğini, bu kapsamda fabrika çalışanları önümüzdeki aylarda iki bölüm halinde yani 15 gün çalışıp 15 gün çalışmayacak. İşçilerin çalışmadıkları günlerdeki ücretlerin yüzde 60’ini devlet ödeyecek.

şimdi anladınız mı bayilerde neden araba yok?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.