Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
1395
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Chromium tabanlı tarayıcılar hakkında.
A
4 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Chromium tabanlı tarayıcı deniyor, açık kaynak kodlu deniyor. Google bu tarayılardan izleme filan yapabilir mi?M
4 yıl
Yarbay

diyelimki evet, ee sonra ?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

A
4 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Şaka mı yapıyorsun?L
4 yıl
Çavuş

uzmanı değilim konunun ama,bırak seni izlemeyi,......

bunlar insanlığı maddiyat uğruna sömürmek,insani olarak da zayıflatmak için and içmişler resmen.hangi organizasyona istihbarat eliyle finansman yatırımı yapılıyorsa bil ki amacı dışında kullanılıyordur.buna sosyal medya organizasyonları ve chrome vs dahil.

bu arada yeni konu açamıyorum error veriyor siteniz.bir sorum olacak.yaklaşık 3 gündür chrome'da büyük bir sorunum var.sanırım bu 3 günde yeni güncelleme yaptılar bundan dolayı oluyor.standart olarak 4-5 tane youtube sekmesi açık olur benim chrome'da,her açışımda otomatik gelir bunlar.hepsi de müzik yayını yani.problem şu, 3 gündür bu sekmelerden herhangi birinde müzik çalarken 20-30 dk sonra müzik kesiliyor,ekranda o dönme işareti çıkıyor sonsuza kadar,diğer sekmeler de çalışmıyor,ayrıca başka sitelere de giremiyorum,yokluk yaşatıyor yani sonsuz bir evrende.kapatıp tekrar açıncaya kadar browser iptal durumuna geçiyor.diğer browserlarımda hiçbir problem yok.brave'de sorunsuz çalıyor müzik.
bunu yaşayanlar bildirirse sevinirim,problemin chrome'da olduğunu düşünüyorum


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
4 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Chrome kullanmıyorum. Hiç başıma gelmedi.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Le Citron
H
4 yıl
Teğmen

Hayır. İsteyen Google'dan bağımsız olarak istediği gibi değiştirip kullanabilir, Google'ın bir dayatması yok. Chrome, Chromium tabanlı farklı bir tarayıcı tıpkı diğer Chromium tabanlı tarayıcılar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiddencat -- 8 Ocak 2020; 2:33:1 >

A
4 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Teşekkür ederim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.