L

Çavuş
03 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 yıl
Ekran çözünürlüğü kendi kendine değişiyor
7 senelik bir dell n5110 laptopum var.windows 7 kullanıyorum.ağustos ayından beri bilgisayarı kullanırken ara ara ekran çözünürlüğü 600x800'e dönüyor,1-2 saniye öyle kaldıktan sonra tekrar düzeliyor.arka arkaya bunu birkaç defa yapabiliyor ve susuyor.bu olduğunda fan sesi de gelmeye başlıyor sanırım bundan dolayı çalışıyor.ama şunu belirtmeliyim bu olay masaüstünde,pcnin kendi içinde dolaşırken olmuyor.internet browserları açıkken(chrome ve brave kullanıyorum),yeni sekme ve sayfa açtığımda veya sayfadayken bir süre sonra kendiliğinden veya oyun oynarken oluyor.dediğim gibi ara ara oluyor ama şunu fark ettim,ben pcnin başındayken olmuyor.genelde browserları kullanırken,oyun açıkken vs oluyor. bir ihtimal ekran kartı eskidi ve iptal oluyor.bilen var mı
L
3 yıl
Berber arkadaşlara bir sorum
benim 2 senedir gittiğim bir berber var,adam saçı düzeltme işini ara makasla değil de usturayla yapıyor.2 senedir bir sıkıntı çıkmadı,memnundum.ama bundan 2-3 ay önce,yani en son gittiğimde yine usturayla aldıktan sonraki gün,saçı beğenmedim.ardından bir berbere daha gidip fazlalıkları aldırdım vs gibi şeyler oldu.neyse,saçı yukardak arkaya atan biriyim.şu an üstteki saçın küçük bir tarafı yana doğru kıvrılıyor şekil verdikten bir süre sonra,kalan kısmı normal arkaya şekil alıyor.yanlardan ve enseden bahsetmiyorum,tepedeki kısım bahsettiğim.bu eleman,usturayı kullanırken saçı gerip usturayla geçiyor.acaba,saçı gerdiği için o tarafa doğru uzamalar,kıvrılmalar mı başladı bunu merak ediyorum.kısaca sormak istediğim buydu ; saçı çekip/gerip usturayla geçtiğinde çıkış yönü veya dalga yönü değişir mi?
L
4 yıl
telefonum suya düştü acil yardım !!!1
beyler az önce elimde telefon yürürken ayağım kaydı sırt üstü düştüm elimdeki telefon da su birikintisine düştü.telefonu aldım eve geldim pirince yatıracaktım ki bir baktım pirinç kalmamış.bulgur var ama çiğ köftelik bulgur yazıyor ona yatırsam düzelir mi? beyler allah rızası için acil yardım edebilen olursa ankara dikmene gelsin bir yemeğimi yesin
L
4 yıl
Accip bir hata alıyorum,oyundayken pc kapanıyor
windows 7li laptopum var.Ne zaman COD2 multiye girsem,yarım saat sonra bir hata veriyor bilgisayar ve önce masaüstüne gidiyor,hemen ardından kapanıyor.hata aynen şu :

0x7689d33d adresindeki yönerge 0x9b1367be bellek adresine başvurdu.bellek read olamadı

İşin garibi,birkaç gün önce kendiliğinden masaüstünde belirir oldu.1 kere beliriyor ama çalışan hiçbir şeyi kapatmıyor,tamam diyorum aynen kullanmaya devam.Left for Dead ve Fifa Manager oynuyorum mesela,o oyunlarda bu hata çıkmıyor.Hatta bugün manager oynarken arkadan masaüstüne geldi bu hata,sesten anladım,döndüm masaüstüne tamam dedim hata gitti,oyuna devam ettim.
İlginç şekilde sadece call of 2'yi kapatıyor,üstüne pc'yi kapatıyor.

Agalar nedir ne diyorsunuz yarım saat cod2 oynuyorum onda da leningrada rostova falan denk geliyorum ayar oluyorum
L
4 yıl
909 Lounge - Original Party Level
L
4 yıl
"takım hırslıydı,umut verdi" diyenler içeri
trabzon maçıydı,trabzon fizik olarak diri ve 2 gol atmış durumdayken sağolsun cebinden para verip tribüne gitmiş taraftarların iç sahadaki baskısıyla takım biraz ite kaka 1 gol daha attı ve 2-2 bitti.Herkesin ağzındaki şuydu "takım hırslıydı,iyi oynadı,umut verdi".O maçın 4 gün sonrasında Vardar içerde koydu bize.Takımın başına "en iyi transferimiz" diye getirilen adam,çapına yakışır şekilde soru bile almadan tirdi gitti içeri.
9 kişilik gençlerbirliğine,ki bence küme düşecekler,pata küte gol atıp bir halt oynamadan 1-2 alınan galibiyeti geçiyorum.Üstüne konuşsam boşa kendimi yormuş olurum.
Bu hafta,başakşehir mükemmel bir takım olmuş,taktik düzene inanılmaz bağlı şekilde çıkmış,oldukça sakin top tutuyorlar ayaklarında.
Bir tarafta karman çorman şekilde,sırf iç sahada taraftar itiyor diye rakip kaleye gitmeye çalışan,gidemeyince çareyi çok klasik şekilde kanatlara açıp içeri yüksek ortalarla girmekte arayan bir ev sahibi,bu ortaları gole çeviremedi.
Diğer tarafta,sadece ilk yarıda 2 defa kanat organizasyonu yapmış ve yüksek topla içeri girmiş ve İKİSİNİ DE GOLE ÇEVİRMİŞ bir başakşehir.
Volkan babacanın biraz laubaliliği olmasa ilk yarı öyle biterdi.
İç sahadasın,takımın nasıl gol atacağını bilmiyor,sadece sağolsun taraftarın itmesiyle rakip kaleye gitmeye çalışıyor.Es kaza maçı 2-2'ye getirmişsin,şu durumda eşyanın tabiatı gereği başakşehirin moralinin bozulması,senin de yüklenerek gol atman,atamasan da araman lazım,ama yapamıyorsun.
Başakşehirin morali yine demek ki dağılmamış,taktiğe bağlı kalmış,takım olmuş ve patırt diye koymuş golü.
Şimdi,4-5 sene önce bu gerçekleri görüp konuştuğumuzda sanki babanıza sövmüşüz gibi karşı çıkıyordunuz yok aykut hocamızmış,yok kocaman umutlarmış.
İç sahada zaten pres yapamayan takım yok sanırım,geçen sene bile iç sahada dirençliydi çoğu maçta.Hatta başakşehiri de mağlup etmiş,top oynatmamıştı.
Vardar'a yenildik,posession dediler,tur gitmişti 4 gol yenilerek
Başakşehir acı bir ders verdi,ki ders almayacaklar Fenerbahçe bundan,"hırs" diye kendinizi kandırıyorsunuz.O kadar hırslı olsaydı bu takım,0-2'den maçı vermiş olan başakşehire karşı 3'ü de atardı tıpkı 2013-2014 yılında kasımpaşa deplasmanında o 3. golü attığı gibi.
Yani,körelmiş duygular,şahsi çıkarlar ve alışılmış ezberler DOĞRUNUN VE HAKİKATİN önüne geçtiği sürece başarı gelmez.
Bu Fenerbahçe'nin,futbolun doğruları ve mantığıyla herhangi bir alakası yoktur.
Sadece başımıza kakılmaya çalışılan "sistem","istikrar","pas oyunu,posession" zırvalıklarıyla bezenmiş,içi hava dolu bir balondur.
En acısı da,Fenerbahçeli olarak bunları benim söylememdir.Taraftarın %90'ı benim gibi düşünüyor buna eminim.
Diğer ezberci,kalıpçı kitle,bildiğini sandıkları ama bilmediklerini okumaya devam edip Fenerbahçe'ye zarar vermeye devam edecektir.
L
4 yıl
Kai Greene Fenerli mi?
Evet bu sorunun cevabını galiba az önce buldum.Adam antrenman yaparken Manchester maçını açtırmış.

2:10'dan itibaren bakın
https://www.youtube.com/watch?v=4tMOI_VCpNw
L
4 yıl
Ayıptır bu yaptıkları
arkadaşlar dün gittigidiyordan alışveriş yaptım,finansbank kartımla ödedim, onay kodu sayfasında böyle bir şeyle karşılaştım.Dava açsam kazanır mıyım?

< Resime gitmek için tıklayın >
L
6 yıl
Passolig bilet alma hakkında çok büyük bir sorun var
merhaba,pazartesi oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçına bilet almak istiyorum.Pederle ben kongre üyesiyiz,biletler kongre için dün satışa çıktı.Passo.com.tr sitesinden kendim adına bir hesap açtım,PEDERE BİLET ALDIM.Biletlerim kısmına girdiğimde 1 adet transfer edilmiş bilet görünüyor.Peder için de bir hesap açtım,ordan da kendime bilet almak istiyorum ama alamıyorum.Koltuğu seçip tc numarası ve doğum tarihini girerken "seçtiğiniz bilet kadar bilet alma hakkınız bulunmamaktadır" diyor.Kendi hesabımdan bu sefer kendime almaya çalışıyorum,yine izin vermiyor.Pederin hesabına girip bileti kendi hesabıma transfer ediyorum ve durum resetlenmiş oluyor,yani kendi hesabımdan kendime bilet almış gibi oluyorum,pederin hesabında hiç bilet alınmamış görünüyor.Bu şekilde pederin hesabından kendisine bilet almak istediğimde yine aynı hatayı veriyor.Yani,bilet alınmamış hesaba "bilet aldınız,daha fazla alamazsınız" gibi şeyler söylüyor.Allahın adı aşkına bilen biri yardım etsin.
L
6 yıl
GTA 5 Online Car Meet Up (X360)
bizim elemanla araba buluşması yapmaya karar verdik şu an.Katılacak olanlar eklesin lütfen Gamertag : DedetOS1
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.