Oyunun betasını oynamıştım. Öyle çok ahım şahım beğenmesemde ara sıra takılırım diye alırım niyetindeydim. Sonra oyunun pc versiyonunun 69 tl olduğunu öğrendim. Ps store daki çıkış fiyatıysa 284 tl idi. Alabileceğim bir pc ye sahip olmasamda fiyat farkını görünce kendimi enayi yerine koyuluyormuşum gibi hissettim. 140 tl civarlarına düşerse kardeşimle ortak alır 70 tl civarına denk getiririz diye umut ediyordum ki , Sony sağolsun keyfe keder zamlarıyla çıkışından bir kaç gün sonra oyunun fiyatını 349 tl ye çıkardı. Artık bahsettiğim fiyat olan 140 civarlarına anca 1 Sene sonra düşer. O zaman da muhtemelen oyunda , oyuncu kalmamıştır diye düşünüp, almam. Kendi adıma saçma bir fiyat politikası yüzünden fırsat verilmeden geçiştirilmiş bir oyun olacak düşüncesindeyim
Her ne kadar daha önceki beta yorumlarımda oyunu gömmüş olsam da , bf ile cod un dibe vurduğu şu sene multi oyun açlığımı şu oyunla bastırdığımı söyleyebilirim. 64 kişilik Serverlar da yakın dövüş olayları çoğu zaman karambole gelse de kimi zaman kalabalığa girip , 2-3 kişinin kafasını koparıp çıkmak müthiş bir tatmin duygusu sağlıyor. Ha keza takım arkadaşımıza vurmanın açık olduğu bir oyunda okçu alıp kalabalık arasında rakibi seçip vurmak falan gerçekten çok keyif verici. Çevremde oyunu benden görüp pc ye alan bazı arkadaşlarım da oldu . Oyun şu an çapraz platform eşleştirme sağlıyor olsa da , sadece xbox oyuncularıyla eşleştiriyor sanırım. Çünkü pc deki arkadaşları squad a davet edemiyorum. Şu an pc de 1 yıllığına epic e özel durumda. Belki steam e geldikten sonra pc oyuncularıyla eşleştirme durumu da oyuna gelir.
Oyunu plusla vermelerine rağmen konu da hiç hareketlilik yok. Şuraya okçu sınıfıyla oynadığım bölümlerden oluşan bir video bırakayım. Belki bir teşvik sağlar denememiş olanlara
Artık bahsettiğim fiyat olan 140 civarlarına anca 1 Sene sonra düşer. O zaman da muhtemelen oyunda , oyuncu kalmamıştır diye düşünüp, almam.
Kendi adıma saçma bir fiyat politikası yüzünden fırsat verilmeden geçiştirilmiş bir oyun olacak düşüncesindeyim
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle