Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Çekirdek Kahve Bulma Tablosu

V Vega_dj Konu Sahibi
geçen yıl (514 mesaj)
Malum korona günlerinde günlük ritüelimizden daha farklı bir yaşantı içersindeyiz. Şahsen bu günlerde hem kahveyi daha fazla tüketmeye hem de cafeler kapalı olduğu için daha fazla demleme yapar bir pozisyonda buldum kendimi.

Çekirdek satın alırken bu sürecin nasıl uzun zaman aldığını farkettim. Bir çok taze kavurum yapan web sitelerinde teker teker dolaşmak mecburiyetindeydim. Hem farklı lezzetler denemek için, hemde uygun fiyatlı alternatifleri değerlendirmek zaman harcıyoruz. Site sayısının fazla olması ve her satıcıda birden fazla çekirdek tiplerinin bulunması, bu işin artık daha kolay bir hale gelmesi gerektirdiğini düşündürdü bana. Bu neticede bir projeye başladım.

Online çekirdek satışı yapan kavurucuların kahve çeşitlerini, fiyatları ile birlikte bir tabloda toparladım. Tablo günlük otomatik güncelleniyor, arama ve sıralama fonksiyonlarıda mevcut. Kişisel ihtiyacımı gidermek için başladığım proje, bir çok kahve severe yardımcı olabilicek bir hal aldı.

Proje daha çok yeni. Bir çok site için teker teker uğraşmak oldukça zaman alıcı.Daha hem eksik siteler var, hemde olsa güzel olur dediğim ama ekleme fırsatını bulamadığım fikirler var. Arada hatalar olabiliyor.ÇEKİRDEK KAHVE BULMA TABLOSU
L linkorn
geçen yıl (142 mesaj)
Forumda tek tek gezip burayı buldum, daha aktif bir yere se taşınmalı bencr.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


V Vega_dj Konu Sahibi
geçen yıl (514 mesaj)
Aynen.

Forumda tam yerini bulamadı.
W wwtr
geçen yıl (530 mesaj)
Teşekkürler. Sanalbaharat vb. Siteleri de eklemeniz mümkün mü?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A acarss
geçen yıl (0 mesaj)
Sen nasi bi kralsin ya gercekten ayni sorunu bende yasiyodum secenek coklugundan dolayi bu site baya is gördü eline emeğine saglik< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D drvimu
geçen yıl (965 mesaj)
Teşekkürler çok başarılı< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Y yigit+
12 ay (3366 mesaj)
süper, teşekkürler. Tanıtmak için belki bir youtube videosu çekilebilir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.