L

Teğmen
30 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
666 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
L
5 gün
Bütün şifrelerim çalındı.
Arkadaşlar bilgisayarıma kayıtlı bütün şifrelerim çalınıyor. Dün Steamle mailleştik zar zor geri aldım, bugün yine çalınmış. Nasıl bir antivirüs kullanmam gerekiyor acil yardım.
L
6 gün
Araç trink para nereye satılır?
Arkadaşlar güvendiğim biri çok uygun fiyata aracını satıyor. Sıfır araba alacak ve bugün son indirim günüymüş kendi arabasını çok ucuza veriyor. Bende de o kadar nakit yok ama arabamı hızlıca nereye satabilirim gün içinde? Üzerini tamamlayıp almak istiyorum çünkü.
L
2 hafta
Müslüm Gürses dinliyorum.
Arkadaşlar 18-19 yaşıma kadar çok fazla Türkçe şarkı dinlemedim. Arabesk hele hep önyargılı yaklaştım. Dinleyici kitlesinden kaynaklı biraz da.
O yaşlarda 4-5 yıldır bateri çalıyordum ve mesleğim de müzisyenlik oldu sonrasında. İster istemez çalmak zorunda kalınca öğrenmiş oldum şarkıları. Bazı şarkılar var ki gerçekten sanki vivaldi bestelemiş gibi emek verilmiş tek tek ince ince işlenmiş melodiler , armoniler var. Düşük kültürlü insanlar yapıyor diye uzak durulan bazı şeyler güzel olabiliyormuş.
L
geçen ay
Spora ara verme hk. Yrd?
Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır yapıyorum bu sporu. Bir kaç küçük hastalık dışında hiç ara vermedim. En uzun aram da 2 hafta korona olduğumda idi. Tatile gidince bile otelin salonunda çalıştım, birazcık saplantılı olduğumu kabul ediyorum. Şuan bir iş teklifi aldım ve kabul edersem haftanın 2 günü falan spor yapabileceğim sanırım. Diğer yapamadığım günler beslenme de zayıf olacak uyku da düzensiz olacak. 1 sene bu böyle sürecek gibi, gelişemeyeceğimin farkındayım ama çok geri gitmemek için bana öneriniz var mı?
L
geçen ay
Çok fena para kazanacağım bir iş teklifi aldım
Ama ortam bana uymadığı için ikilemdeyim.
L
geçen ay
Uykusuzluk bana ne yapar?
Arkadaşlar dün gece hiç uyumadım, bu gece fena uyurum dedim ama işler uzun sürdü uyuyacak 3 saat vakit kaldı sabah erken saatte uçağım var. Bu halimle bayılmam lazım ama yattım yine uyuyamıyorum. Bakalım yarın uyuyabilecek miyim :/
L
3 ay
Diskte nasıl yer açarım?
Arkadaşlar selam, 2 tane diskim var. Birinde sistem kurulu 120 gb, diğeri de program vs kurulu 1 tb... 120 gb olan diskte 6 gb yer kalmış gözüküyor ama benim burada 36 gb bir yere ihtiyacım var sadece c ye kurulabilen bir program için. Bir şeyler kaldırayım diye uygulamalara giriyorum 1-2 gb lık bir kaç dosya var onları kaldırsam en fazla 10 gb yerim olacak. Bu kadar yer kaplayan ne var bulamıyorum?
L
3 ay
Ordu da yaşayan var mı?
Aramızda ordu da yaşayan var mı?
L
3 ay
Oyun kuracam pc yer yok diyor. C dolu ama d ye neden kuramıyorum?
arkadaşlar warface kuracam 36 gb boş yer istiyor. D ye kurarım ama indirirken c de yer yok diyor bana. Benim c ile işim yok ki neden yer istiyor. Geçici dosyaları da d ye indir diyemiyor muyuz buna?
L
3 ay
Arkadaşlar avrupa müsabakalarını nerden takip edebilirim?
Arkadaşlar avrupa müsabakalarını nerden takip edebilirim? Başlığı böyle açabiliyorum fazlasını yazamıyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.