Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
937
Tıklama
0
Öne Çıkarma
C# ile yazılmış bir hastane otomasonunu MySQL veri tabanı eklemek. ACİLLL!!!
F
3 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Arkadaşlar Merhaba

Elimde hazır Hastane otomasyonu var. Şu siteden indirdim:https://www.projevekod.com/2018/06/c-sharp-hastane-otomasyonu-ornekleri-programlari-randevu-uygulamasi-veritabani-ornegi-indir.html

Visual Studio ile kodları açıyorum. Veri tabanıda MySQL ile açabiliyorum. Fakat program çalıştır dediğinde hata veriyor. Anladığım kadarı ile mevcut veritabanı dosyasını visual studioya aktarmam gerekiyor ama yapamadım.

Konuya hakim arkdaşlar ayın 27'sine kadar cevap verirlerse çok güzel olur. 7. Sınıfım ve bu dersi verirsem büyük ihtimalle okul bitiyor. Lütfen cevaplarınızı esirgemeyin.

Sevgiler...F
3 yıl
Yarbay

MySQL için bilgisayara da sunucu kurmanız gerekiyor benim bildiğim eğer veritabanı uzak sunucuda değilse. Xampp programı ile sunucu ve MySQL'i kurabilirsiniz. Daha sonra projede MySQL'e bağlanma kodunda sunucuyu localhost yapın.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
3 yıl
Yarbay

Bu işlerden anlayan birini bulup karşılığını versinler.A
9 ay
Er

Site sahibi benim bu tarz yorumları site üzerinden ulaştırırsan daha hızlı yardımcı olurum. Üstünden 2 yıl geçmiş :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.