1. sayfa
Bir Hüsrev Ağa sözü der ki; Katranı kaynattık olmadı şeker sayın Karahanlı. Bundan sonra ne kadar kaynatırsan kaynat olacağı zifttir... |
Çakır baron olmalıydı |
Bugünkü havada hiç öyle kaybedecekler gibi değildi. Ben umutluyum şu an baya. Kaybetse bile ucundan kaybeder. İmamoğlu ile Binali Yıldırım İBB seçimleri gibi olacak sanırım. |
![]() ![]() 500 tane mansur birleşip voltran ı oluştursa yine rakip olamaz ![]() şükür ki reis dışında kim gelirse gelsin olmaz kurtlar sofrası iktidarda tecrubesiz siyasetçi kaldırmaz .hadi iyisiniz millet bunu iyi biliyor Videoyu izlemek için tıklayınız çünkü nerede çokluk orada otluk..... her gün kavga etmekten ülkeyi yönetemez bunlar ben olcam hayır ben yok ben....e beeeeen. ![]() |
Erdoğan'a vermeyen Erdoğan'ı istemediği için vermeyecek, karşısındakine aşık olduğu için değil. İnanılmaz bir hedef saptırma propagandası dönüyor uzun zamandır. Ülke battı, depremde sayısız vatandaş öldü, yabancı medyada şebek haline geldik, hala muhalefet ne demiş konuşuluyor. Düşünsene seri katil yakalanmış, mahkeme salonunda, biri çıkıp diyor ama hakim bey de bir senede 3 kez trafik kazası yapmış. |
Daha 6lı masa en ufak ayrılıkta birbirlerini satıyorlar. Cumhurbaşkanı zamanı her kafadan ayrı ses çıkar. Kaosdan ülke batar. Rteyi mumla ararsınız. Meral Akşener'e helal olsun diyorduk şimdi baktım hiçbir şey olmamış gibi onlara geri döndü. O zaman ne diye o kadar cazgırı yaptın ki zaten geri dönecekmişsin ? Sırf reklam olsun diye böyle bir şey yaptıklarını düşünüyorum. |
Mansur Yavaş da İmamoğlu da anketlerde daha önde olmasına rağmen Kılıctaroglu ısrarla kendini aday yaptırdı ama benim tahminime göre de kazanamama ihtimali var. İkinci tura kalırsa ikinci turda hükumet karşıtı herkes Kılıctarogluna oy verir ama ilk turda Erdoğan alırsa şaşırmam. Kesinlikle Mansur Yavaş aday olmalıydı. İyi strateji yapamadı muhalif blok. Kılıctaroglunun adaylığına bi zil çalıp oynamadığı kaldı havuz medyasının. |
şöyle düşünüyorum. normalde chpye veririm sıkıntı yok ama kılıçdaroğlu olunca vermemeyi düşündüm. muharrem ince aday olursa ona vereceğim. akp seçmenini düşünmüyorum onlar direkt akpye verecek kk sayesinde. kk vs recep tayyip erdoğan. erdoğan derdim. kk kadar siyasi başarısız olan başka birisi yok. mansuru çıkartsaydılar ölüyor muydu gavur? |
Kk seçilirse en fazla millet ev alamaz araba alamaz kışın montla oturur halk ekmek kuyruğuna girer Aaa ne tesadüf şimdi de böyle. |
katılıyorum sana kendileri bilir daha Erdoğan'ın bişey yapmasına da gerek yok avucuyla teslim ettiler ![]() |
meral hanımı ilk başta kaale almadılar faha doğrusu şeker payı çok azdı veya yoktu şimdi birane anlaştılarsa kabul etmiş ama yine de mutsuz. Çok su götürecek bu olaylar |
1. sayfa
Kim ne derse desin C.b Erdoğan'ın başa baş gideceği tek isimdi, yazık oldu.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >