Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
12
Cevap
0
Tıklama
12
Öne Çıkarma
Burada yazılan hiçbir şeye ve hiç kimseye güvenmeyin kripto hdp li dolu

C CSB yazmayan adam Konu Sahibi
geçen ay (4650 mesaj)
Adam profil fotosuna Atatürk koyuyor, ama gerçekte kripto hdp li, yazıyor da yazıyor. Yok işte şu şu terörist aslında çok demokrat ve Atatürkçüymüş. Salla babam salla. Utanmasa Apo laikti falan diyecekler. İşte atıyorum Kaftancıoğlu, Sakine Cansız ı bile isteye savunmuş, çok potansiyel terör destekçisi. Demokrat falan değil eqk o kadar da uzun boylu değil. İsterse ağzıyla kuş tutsun hiçbir şekilde önemli devlet kadrolarına gelmemeli. AKIL VAR MANTIK VAR. SİLERİM SİYASETİNİ LA! YOK GÜRSEL TEKİN Bir tarafıma KÜREK kaçtı falan demiş zart demiş zurt demiş, banane. Polisliğe alırken böyle yapmıyorlar mı?

Bakın capsle anlatayım, bu adamları en iyi özetleyen şey bu:
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 14 Mayıs 2022; 15:30:16 >

Hem pkkliler, hem terörist yancısı ychpliler, hem akepeliler, hem fetöcüler, hem foncular, hem de devekuşları alayı Ümit Özdağ’a karşıysa. Ümit Özdağ doğru seçi...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Akasha_Ether - geçen ay +12
Doğru tespit. Muhalif görünümlü hdp'li kaynıyor. Birde muhalefeti eleştirenlere ters psikoloji yaparak Akp'li diyorlar :)

Yarın tekrar çözüm süreci o...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Buracat - geçen ay +11
Gerçekte kripto hdpli olduğunu nereden anladın? Saçma sapan bir konu insanlar tornadan çıkmış gibi seninle aynı görüşleri savunmak zorunda değil.
Hele destek verenlerden biri aktrolün hası işin içine Atatürk'ü katmış. Hemen erdoğan diye yapıştırmış
Yoruma Git
Yorumun Devamı Vanished Man - geçen ay +6

A Akasha_Ether
geçen ay (1246 mesaj)
Hem pkkliler, hem terörist yancısı ychpliler, hem akepeliler, hem fetöcüler, hem foncular, hem de devekuşları alayı Ümit Özdağ’a karşıysa. Ümit Özdağ doğru seçimdir.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


B Buracat
geçen ay (229 mesaj)
Doğru tespit. Muhalif görünümlü hdp'li kaynıyor. Birde muhalefeti eleştirenlere ters psikoloji yaparak Akp'li diyorlar :)

Yarın tekrar çözüm süreci olsa koşa koşa Akp'yi destekleyecek kendileri.
D Dj_Mami
geçen ay (597 mesaj)
Evet özellikle Ataturk adını ve simgelerini kullanarak her şeyi yapiyorlar, sözde Atatürk partisi adı altında malum kandil partisiyle iş birliği yapan, "Apo başkanın heykelini dikeceğiz, pkk terör örgütü değildir" gibi akla ziyan açıklamaları yapan, bunlardan dolayı TERÖRden hapis yatan Demirtaş için özgürlük isteyen, Ypg terör örgütü değildir diyenler bu forumdaki ve diğer ekşi vs gibi yerlerdeki küçük böceklerin efendileri zaten, o efendilerinin de tasmaları, seçilmeden önce "Ortadoğuda hakim güç olmak için içteki adamlarımızla Erdogan'ı devirmeliyiz" diyen Biden ;)
Bu gerçekleri yüzlerine vurunca da "atm elemanı, partici" vs diyorlar çünkü verecekleri bir cevap yok!
Teröre, haine vatanını pazarlayan su katılmamış haindir, o kirli ellerinizi de Atamızdan çekin!< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


V Vanished Man
geçen ay (724 mesaj)
Gerçekte kripto hdpli olduğunu nereden anladın? Saçma sapan bir konu insanlar tornadan çıkmış gibi seninle aynı görüşleri savunmak zorunda değil.
Hele destek verenlerden biri aktrolün hası işin içine Atatürk'ü katmış. Hemen erdoğan diye yapıştırmış Akpartililerin Atatürkle ne işi olur? Ümit özdağ denen kıytırık milliyetçinin konusuysa durum vahim.Bu aktroller seçim bitimi sizi tanımayacak şimdi yalandan destekliyorlar maksat muhalefet bölünsün.
B baranel
geçen ay (4367 mesaj)
Geçen akp li arkadaşlarla almanya’daki yağ fiyatlarını tartıştık.
Muhtemelen sizlerinde sık gördüğü bir resimi gönderdiler ve beni aldı bir gülme.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kaLpazan
geçen ay (468 mesaj)
Muhalif taklidi yapan ak militanlara ne demeli?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Rindaman
geçen ay (7938 mesaj)
Yazamadı..
H Halikarnas Şakşakçısı
geçen ay (1088 mesaj)
https://www.kaufland.de/product/431483811//

_____________________________

Eski kullanıcı adı: Halikarnas SaksakcisiBu mesajda bahsedilenler: @baranel

A asau
geçen ay (1268 mesaj)
Kripto HDPli ne demek? Bu sanırım kötü anlamda kullanıyor. Kötü HDPli Kürtçülüğü savunan, İyi HDPli Kürtçülüğü ret eden, bu da yetmez Türkçülüğü savunup ona asimile olmaktır sanırım. Ben Kürdüm ama Ne Mutlu Türküm Diyene' demektir yani.. Bunun Atatürkçülük olduğunu iddia ediyorlar.
Atatürk ve Atatürkçülük Kürt milliyetçiliği kazanımlarının düşmanlığı ve Türk milliyetçiliği kazanımlarını savunmak mıdır? Atatürkçülük algısı temelde sekülerizm dünya görüşüdür. Kürtçülüğün de evrildiği nokta da burasıdır.. Atatürk düşmanlığı ideoloji üzerinden olur, ırk üzerinden olmaz. Bir Kürt neden Atatürk'e düşman olsun ki? Bir Türk neden Atatürk'e düşman olmasın ki? Atatürk'e düşman olmak veya olmamayı siyasi devlet aygıtı üzerinden neden yorumlayalım ki? Neye göre, Kürt partisi Atatürk düşmanı, Türk partisi neye göre Atatürkçü....

Atatürk ve Atatürkçülük dünya üzerindeki doğru ve yanlışı ayırt etmenin kıstası mı ki her haltı Atatürk ve Atatürkçülük üzerinden yorumlayarak insanları, toplumları, ırkları ayrıştırıyorsunuz? Türkiye devleti ile devlet aygıtı aynı şey mi ki devlet aygıtını eleştirmeyelim.

Anayurttan bir ses:
Ben seküler Türk'üm, Türkçeyi de unuttum, Çinçe anadilim. Evimde telefonumda her yerde Mao resimleri var çünkü o benim atam.. Çin'in bütünlüğü için ölürüm. Hepimiz Çinliyiz. Doğu Türkistan Demokrasi Partisinin kripto üyesi olmadığımı ispatlamak için daha başka bir şey yapmamı isterseniz onu da yaparım..çünkü ben Çin ve Mao düşmanı değilim... Şimdi kriptoluktan kurtuldum mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 14 Mayıs 2022; 22:50:3 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H hardday
geçen ay (2607 mesaj)
Ya kuzu görünümlü çakal bir kaç tip var burada... Atatürk Türk bayrağı resmi koyup, başka yerde hdp ye dokunmayınız diyor :)) Gerçi ele geçirilmiş chp de Selahattin Demirtaş'ı içeriden çıkarmaya çalışıyor ama neyse....< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CSB yazmayan adam Konu Sahibi
geçen ay (4650 mesaj)
Ne diyon la değişik?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @asau

B babus0606
geçen ay (1122 mesaj)
kemal bey üstüne alınmasın.
Bu mesajda bahsedilenler: @hardday
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.