gerçekten 2008 model bir honda civic'e 60 küsür bin tl verecek misiniz? |
![]() |
Eki bir fd6 elegance kullanıcısı olarak Manuel ve üstelik premium donanım araç için fazla geldi bana |
Kmsi hakkinda yorumunuz nedir hocam ? |
gerçekten 2008 model bir honda civic'e 60 küsür bin tl verecek misiniz? |
|
Araç bosline Fiyat yüksekline. 45- 50 ye al. ![]() Üstü verilmez |
Bu aracın edeceği maksimum 50. Elegance paket 185 bin kmde otomatik aracını 52 ye verdi geçenlerde arkadaşım. KM konusu hondada çok sorun olmuyor ama yinede fiyat uçuk yazmış. LPG ne zaman kaç kmde takılmış? Bir LPG ustasına almadan önce göstermek gerekir. Bir motor ustasına özellikle honda ustasına göstermek gerekir. Manuel olması da iyi değil 60 veriyorsan her türlü otomatik bulursun. Ha şu var bu arabayı 60 bine almayı düşünen oluyorsa, bende 2008 Otomatik Dream var, çelik jantlı ekranlı navigasyonlu 122.000 kmde. Ben bu aracı kaça yazayım 70 mi isteyeyim :) |
o fiyat nedir öyle, sahibi olan yaşlı amca "ahirete göçmeden son bi halvet yapayım" demiş herhalde ![]() |
Aynı para 2012 full paket 1.6 dizel 120 hp 300nm tork olan full orjinal fiat bravo aldık üstelik otomatik karar sizin, honda bu ülkenin reşat altını olabilir ama daha ne kadar ileriye gidebilirler, üstelik 180k km bizim aldığımız araç 56binde şaka gibi |
Ben alacak olsam makyajlı elegance otomatik kovalardım, ki şuan 2011-2012 bakıyorum da zaten ![]() |
Hocam ben satın alabilirim o zaman aracınızı![]() |
Piyasasını kafamda bir netleştireyim kısmet tabi neden olmasın :) |
![]() ![]() |
Benim arabanın ederi 70 değil zaten, ama 60ta değil.. :) Ortalama bir otomatik lpgli 1-2 parça boyalı civici 63-65 civarına alabilirsiniz. Benim aracı almasa da olur ama 60a bunu alacağına 63-65 civarına otomatik alsın daha iyi.. |
Bu çöplükte ne sorarsan sor alma derler, bisikleti bile olmayan çoluk çocuk tayfa. Kimseye bişey sorma kafana koy al. |
|
bu durum sadece honda'ya özgü. diğer japon markalarının ikinci elde bu kadar değeri yok. sebebini merak ediyorum. aslında çok farklı teknolojiler kullanmıyorlar (honda'nın vtec'i -normal 1.6 civic'lerdeki vtec teknolojisini kastediyorum- varsa toyota'nın vvti'ı, mitsubishi'nin mivec'i filan var), yalıtım kalite olarak da çok çok farklı değiller birbirlerinden. fiyatlar kullanıcı kitlesinden mi yoksa hakikaten çok kaliteli olduğundan mı böyle? benim göremediğim bir şey vardır başkası görüyor olabilir öğrenmek istiyorum. |
![]() ederi aslında 45 bin lira. ![]() |
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kazasiz-boyasiz-tertemiz-honda-735355676/detay/