Kaynak? |
Adamın Mallorca'da evi varmış zaten, orayı biliyor ve tanıyor, gidebilir. Biz de Savic'i alırız ya da başka birini, takmayın ![]() |
E para önemli değil demiş menajeri, demek ki orayı istiyor adam, tanıdığı, tatilini geçirdiği, bildiği yeri. ![]() |
Hocam Malorca’ adaları ,iklimi müthiş bir yer( yangın yeri![]() Zaten Bjk gelmesinin hiç bir mantıklı sebebi yok. Para için gelse Arabistan’a giderdi. Kariyer istese Avrupa’da CL de oynacak takımda kalırdı. Yukarıda yazdığım gibi parayı verip Nelson, Kayer, Vida tarzı bir transfer yapsınlar. |
Aynen öyle yapsınlar, bir futbolcuya bağlanılmaz zaten. Dünyada bir sürü futbolcu var yani, isteyen gelir, istemeyen gelmez. Biz sahadaki oyuna bakarız ![]() |
HUM maçın içine etmeye başladı. Avrupa kupasının en rezil hakemi olmasına aday. |
Hakemlik yapması mesleğe hakaret. |
Avrupa da kalmaya karar verdim dediğinde, bazı arkadaşlar sevinmişti ,bizi de Avrupa coğrafyasında sanarak..Halbuki ben o lafı duyunca ,bu kesin gelmez demiştim..Avrupalı için Avrupa demek ancak Yunanistan dahil demek..onlar için sınır orada bitiyor..Artık büyük yabancı şirketlerin çoğunluğunun MENA (Middle Esat & North Africa) departmanları ilgileniyor Türkiye ilişkileri ile |
https://www.instagram.com/p/C8UsK-6KvS6/?igsh=ZDFmMWVzdjMzdzZ3 |
Ne yalan söyleyeyim akla direkt kardeş payı dizisinin meşhur repliği geldi. |
Meeeler’e bak nasık avantaj oynatıyor nasıl önünde ayağa basmaya direkt sarı veriyor tereddüt etmeden. Cüneyt abisi iyi öğretmiş Avrupa maçlarının farkını. Beşiktaş düşmanı nefretlik bir adam. Bu arada Lukaku gibi ağır forvetle çıkmanın dezavantajını yaşıyor Belçika. Gerçi Slovakya da efsane önde basıyor baya güzel maç oluyor şu ana kadar. |
Şu Lukaku’yu BJK ile yazan varsa harbiden camiadan kovmak lazım. Kafasında bitirmiş bu adam futbolu. |
İkinci yarıyıda izleyelim öyle kovalım, Bu yarı içine Cagne kaçmış olabilir. Premier görmüş forvetler bizde hep tutuyor, |
Bu adam İstanbul’a gelirse Ndombele ile yemek yemekten yürüyemezler. Hiç bulaşmamak lazım bu adama senelerdie tutunamadı bir yere her sene başka yerde. |
Cüneyt Çakır Halil Umut Meler Ali Palabıyık vs bunlar hakem değil bunlar başka bir şey bir kere yazdım ceza aldım siz anlayın artık onu. |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle