Hocam konudan bağımsız nasıl kurmay oldunuz ? Bu kurmaylık mavi tıklı hesap gibi mi forumda ![]() Bu arada konu sahibine bir kez daha hayırlı olsun aracı |
Benim özel olarak yaptığım birşey yok, böyle bir talebimde olmadı. Ne işe yarar onuda bilmiyorum. |
Tiggo 5 de gelecek diye biliyorum. B suv. Arrizo 8 merak ediyorum. Sedan sınıfını yeniden canlandırabilecek bir araç. Tiggo 8 pro dan uygun olur muhtmelen. Bir de düzeltme yapayım. Jaecoo 7 :) |
Hayırdır chery olarak amacınız nedir zaten c suv d suv piyasasını ele geçirdiniz şimdi de b suv ve sedan piyasasına mi göz diktiniz 😀 size ağır vergiler getirmek lazım böyle olmaz hans taş mı yesin ![]() |
Aynı şeyleri cruze içinde diyorlardı. Hiçbir şey değişmedi. Satamayacakmış. Doğru fiyat yazdığında her aracı satarsın. Çoluğumu çocuğumu bindirmem diyen adam taksiye falan daciaya symbole binmeye gelince bindiriyor biniyor. Ama cherye bindirmez :D |
Bende bunu diyorum yok amaç bağcıyı dövmek. Torosa 12 kişi binen adamların çokta umrundaydı güvenlik endişesi. |
O kazaya giren 20 aracın 19 u airbag açmaz. Arabadan 2 gram anlayan adam o kazada aracın airbag açmaması gerektiğini ve açmayacağını bilir zaten. Haberi yapanda paylaşanda otomobil cahili olduğundan normaldir. Su alma konusuna gelince şikayet vara yada google' a mercedes su alma bmw su alma porsche su alma dersen onlarda dahi var. Nasıl bir kafa yapınız var inanılmaz. |
+ olarak 1.4 fiesta şehiriçi 9 litre yakıyor. 1.2mpi i20 kullanıyorum şehiriçi ortalama 8 - 8.5 litre yakıyor. Gidipte bu aracın yakıtına çok diyen kişilerin otomobil gruplarıda yorum yapma hakkı alınmalı. Tucsonun benzinlisine baksınlar bi şehiriçi kaç yakıyormuş :) |
Herkese çok teşekkür ederim. |
Sen şu an fikrini mi beyan ettiğini sanıyosun. Boş yapma. Önce bi üslup öğren, saygı öğren, toplulukta derdini nasıl ifade edeceğini öğren. |
Hans’ta Lauren’de Ancelotti’de taş yemez merak etme. Toplam yıllık bazda yine en çok satan ilk üç; Volkswagen, Renault, Fiat olur ülkemizde. |
Seneye vw'nin işi çok zor. İlk 5'e girerse sevinsin. Buraya yazıyorum. |
220 ile giderken tek elle sürenleri görüyorum sürüş güvenliği açısından tavsiye edilmez o ayrı konu ancak bu arac kötü olsa güven vermese tek elle 220 yapılabilir mi https://www.youtube.com/shorts/Rqd7T8cX2Fo?app=desktop |
Chery markasının da kullanıcı profili pek düzgün olmayacak gibi maalesef. Honda civic'cilere, passatcılara söyleniyorduk. Bu forum için demiyorum ama sosyal medyada gördüğüm kadarıyla chery kullanıcı profili pek iyi değil. Passatcı tayfa tiggo 8 e geçmiş herhalde. Kaslı, duruşu falan güzel araba. |
Passatçılar cheryde mutlu olamazlar ama hondacılar olur. |
Olur olur, fazlasıyla olur. Ön yolcu koltuğunda elektrikli ayar var, hareketli koltuk başlıkları falan var. Gösteriş yapılır her türlü. Passatcı kekoların hoşuna gider. Ağırbaşlı, asil de duruyor şimdi. Hem de büyük. Daha ne olsun? Hondacı apaçiler omoda 5 falan alır zaten. Civic sürüş keyfini, vtec tututusunu alamazlar ama idare ederler :) |
Hayırlı olsun ustam güle güle binmek nasip olsun. Bende bütçeme göre 255k ya palio 1.2s 2002 model buldum değişensiz yarın gidip hanım ile bakacaz içimize sinerse alıcaz yerden kessin yeter. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Sende Tiggo mu var omada 15 mi ? |
Chery yok bende. Mg hs ve auris var |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle