otomobilci_x - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
otomobilci_x
Kurmay Yarbay
Gerçek Ad eren
Meslek Otomobil
İlgi Alanları Otomobil
Konum Samsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 19 Temmuz 2004
Mesaj Sayısı: 11625
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Arkadaşları 38
mmavcu (Yüzbaşı)
enemy (Binbaşı)
sahibitanıdık (Binbaşı)
duduco (Yarbay)
muratozcirpici (Yüzbaşı)

» Tümünü Gör
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmza
https://www.instagram.com/ikinci_el_otomobil_tavsiye/

Pm ile soru cevaplanmayacaktır.
Forumda bir çok kişi ile alışverişim olmuştur. Ama referans istemiyorum, referansım profilimdir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Ankaragücü
Hakkında
Tanrım,Beni yavaşlat.Aklımı sakinleştirerek kalbimi dinlendir...Zamanın sonsuzluğunu göstererek bu telaşlı hızımı dengele..
.Günün karmaşası içinde bana sonsuza kadar yaşayacak tepelerin sukunetini ver .Sinirlerim ve kaslarımdaki gerginligi, belleğimde yaşayan akarsularınmelodisiyle yıka, götür.Uykunun o büyüleyici ve iyileştirici gücünü duymama yardimci ol...Anlık zevkleri yaşayabilme sanatını öğret; bir çiçeğe bakmak icin yavaşlamayı, güzel bir köpek ya da kediyi okşamak icin durmayı güzel bir kitaptan birkaç satır okumayı, balık avlayabilmeyi, hülyalara dalabilmeyi öğret...Her gün bana kaplumbağa ve tavşanın masalını hatırlat.Hatırlat ki , yarışı her zaman hızlı koşanın bitirmediğini, yaşamda hızı arttırmaktan çok daha önemli şeyler olduğunu bileyim...Heybetli meşe ağacının dallarından yukarıya doğru bakmamı sağla.Bakıp göreyim ki, onun böyle güçlü ve büyük olması yavaş ve iyi büyümesine bağlıdır...Beni yavaşlat Tanrım ve köklerimi yaşam toprağının kalıcı değerlerine doğru göndermeme yardım et.Yardım et ki, kaderimin yıldızlarına doğru daha olgun ve daha sağlıklı olarak yükseleyim.Ve hepsinden önemlisi...Tanrim,Bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için CESARET,Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için SABIR,İkisi arasındaki farkı bilmek icin AKIL veBeni aşkın körlüğünden ve yalanlarından koruyacak DOSTLAR ver...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.