Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
1468
Cevap
171365
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Baymak Elegant Plus A++ (74. sayfa)
G
6 ay
Yarbay

A.s. Bu sene klima ile ısınmadık. Doğalgaz ile ısındık. Lakin şunu söylemek istiyorum ki odadaki petek 220 cm. Devasa bir petek. Ev yalıtımsız ve 3 cephe, üstü de açık olduğu için petekleri özellikle büyük yaptırdım. Termostat 24 derecede, kombi 47 derecede asla klima kadar ısıtmadı. Çok soğuk günlerde klimayı açmak zorunda kaldım. Ocak ayında kombiyi 60 termostatı 26 derece yaptım 1900 lira geldi doğalgaz :((

Ne rezillik çekiyoruz değil mi? En temel insani ihtiyaç olan ısınma için düştüğümüz durumlara bakın.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Allienmars
A
6 ay
Çavuş

Eyv. Doğalgaz değil de klima daha avantajlı olmaz mıydı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gcb1903
G
6 ay
Yarbay

Doğalgaz evi ısıtıyor, klima sadece tek odayı.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Allienmars
E
6 ay
Yarbay

26 derece ne yapıyorsunuz hocam evde atletle mi dolaşıyorsunuz
Ben kışın 22.3 derecede kullanıyorum yeterli oluyor. 22-22.5 derece ideal sıcaklıktır. yüksek kazan düşük termostat daha verimli ısınırdınız.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gcb1903
G
6 ay
Yarbay

26 derece bile soğuk olduğu için klima ile destek oluyordum. İzolasyonlu, ara kat, altı üstü, sağı solu dolu evde yaşamıyoruz, evin özelliklerini özellikle yazmıştım üstelik.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ezimuse
A
6 ay
Yüzbaşı

Arkadaşlar selamlar. 12 btu’luk plus modelini almayı düşünüyorum. Soğutma durumunda iç ünitedeki ses hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz. Ses farkedilebilir düzeyde mi ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

C
3 ay
Er

Buradan forumdaşlara ve Klimacı arkadaşlara bir yardımım dokunsun Baymak - Aux Üretimi Elegant İnverter serisi F1 kodu veren bir cihazın tesadüfen bulduğum arızasını paylaşayım.
Cihazın dış ünite üzerindeki 4 Yollu Vana Bobine giden mavi kabloyu kart üzerinden çıkarın, Isıtma ve soğutma modunda her iki mod da çalıştırın eğer cihaz bir arıza kodu vermezse 4 Yollu Vana Bobinini yenisi ile değiştirin.

Cihazın Elektronik kartı sorunlu dendi, gitmedi elektronikçi kalmadı, Vana Bobinini değiştirerek sorunu bu şekilde çözdüm< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

U
3 ay
Yarbay

arkadaşlar evimde 2 tane 12lik 1 tane 18lik samsung maldives , 1 tanede 12lik baymak elrgant plus vardı. ben sessizliğinden memnun kaldım diye bitanede elegant prime aldım ama kalite çok düşük geldi .servis hoşuma gitmedi dış üniteyi ayaklara sürtp peteklere zarar vrdiler. bu baymak klimaları auxa üretiyormuş kmsede beğenmiyor ndden? kompresörün markası nedr?
ben elegant plustan çok memnunum inanın samsung çok gürültülü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 10 Kasım 2022; 1:20:38 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

C
3 ay
Er

kompresör markası yüksek ihtimalle gmcc yani toshiba dır, elegant plus serisi gmcc üretimi de prime serisi için net bir şey diyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnr_123 -- 11 Kasım 2022; 22:52:8 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.