Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
397
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Anime Semineri, Gösterisi ve Cosplay

O Ozuma Konu Sahibi
12 yıl (446 mesaj)
"2010 Türkiye'de Japon Yılı" adı altında bu sene Türkiye'nin bir çok yerinde düzenlenecek aktiviteler arasında yer alan "Seminar on Anime and Anime Show"'un İzmir'deki ev sahibi "İzmir Ekonomi Üniversitesi" olarak açıklandı.

Japonya Tanıtma Vakfı, İzmir Ekonomi Üniversitesi - Anime ve Manga Kulübü ve İzmir Ekomi Üniversitesi - Japonca Bölümü'nün organizasyonunu yaptığı etkinliğe, Naruto, Saiyuki, Flame Of Recca, Vampire Princess Miyu, Tokyo Underground ve Revolutionary Girl Utena gibi animelerin yönetmeni Hayato Date konuk olarak katılacak.

Haberin detayı;

http://www.anime.gen.tr/haberdetay.php?id=1318

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozuma -- 19 Ocak 2010; 22:38:50 >


J Jeasme
12 yıl (2131 mesaj)
Daha önce buna benzer bi konu açıldı diye hatırlıyorum yamuluyorsam düzeltin Ekonomi ye gidip Naruto Cosplay cilere takılcam
O Ozuma Konu Sahibi
12 yıl (446 mesaj)
Bu kesinleşen ilk etkinlik olduğu için açmayı uygun gördüm =)
M mushishi
12 yıl (1249 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Ozuma
Bu kesinleşen ilk etkinlik olduğu için açmayı uygun gördüm =)


2010 Japon Yılı: Anime Etkinliği

Açılmış olan bu başlığın amacı zaten etkinlikleri haber vermek, onlar hakkında tartışmak vs. Her etkinlik için ayrı bir başlık açılması gayet gereksiz.

Ordan devam edin lütfen...
F Flara
12 yıl (1880 mesaj)
Etkinlikler için başlıkların birbirinden bağımsız açılması daha mantıklı, sonuç olarak ana başlık genel bir bilgilendirme niteliğinde. Bu tarz konular altında katılacak kişilerin buluşması gibi değişik durumlarda ayarlanabilir diye düşünüyorum.
[ [Raist]
12 yıl (1727 mesaj)
Cosplayi japonlar mı yapacak?
A Akuma_Blade
12 yıl (3744 mesaj)
Yalan oldu sanırım. 2010 Japonya Yılı Etkinlikleri sayfasında yazmadığı gibi AGT'deki haber sayfası da kaldırılmış durumdaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.