Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Android Uygulamaya Para Çekme

E El-Kira Konu Sahibi
geçen yıl (260 mesaj)
Arkadaşlar, merhaba! Kısa süre önce android uygulamalar geliştirmeye karar verdim ve az da olsa bir yol aldım. Ancak kafama takılan birkaç soru var. Bunların cevabını nette yaptığım araştırmalarda bulamadım. Birincisi; yaptığım uygulamalara bazı sitelerden veri çekmek istiyorum(Döviz kuru, hava durumu gibi genel geçer veriler. Yani bir sitenin özel içeriği gibi değil.) Veri çekmem uygulamamın reklam almasına ya da markette yayınlanmasına engel olur mu? İkinci sorum ise ufak tefek ancak çok fazla uygulama yaparak gelir elde edebilir miyim? Örnek olması bulunduğum ilçeye özgü hava durumu uygulaması yapsam ve 100 kişi aktif kullanıcısı filan olsa, bu bana harçlık düzeyinde de olsa gelir getirir mi? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Y youssouf1995
geçen yıl (746 mesaj)
para kazanma işi daha çok ''Aktif'' kullanma ile ilgili. Mesela verdiğiniz örnek ile ilgili hangimiz hava durumu için uygulama indirip günlük sadece ona bakmak için reklam izler . Bunu çoğu telefon fabrika çıkışlı yapıyor. Sizin para kazanabilmeniz için insanların uygulamaya girip reklam izlemesi gerekli. Uygulama yapmak için yapmak işinize yaramaz diye düşünüyorum< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.