Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
396
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Aklınızda 1 Gömlek Markası Var mı?

B bukalemuns Konu Sahibi
8 yıl (1055 mesaj)
işlerim pek tıkırında olmayınca tekstil işine girdim. gömlek üretimi için %100 pamuktan bursa kumaşları aldım. çok kaliteli işçilikle spor, slim fit, erkek gömlekler üretmeye başlayacağım. ancak aklımda bir marka yok. sizin aklınızda geleceği olan, parlak, logo uygulanabilecek, kullanışlı, hoş bir gömlek ismi ya da markası var mı?
isim fikirlerinizi bekliyorum, bu iş benim için çok önemli. son şansım demek ağır olur ama bunu tutturmam lazım artık.
T TheDarkBrotherhood
8 yıl (47 mesaj)
Böbrek iyidir hocam şaka bi yana şuan aklıma gelmesede Marka ismi olarak Class iyidir gibi geldi kulağıma ama bu aralar en çok tutan marka isimleri özel isimlerden oluşanlar Bkz.Lois V. veya Fred perry hermes gibi
O One Piece
8 yıl (457 mesaj)
Pandiani< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bz9ai
8 yıl (681 mesaj)
bak ben sana şöyle bir fikir vereyim gömlek konusunda.ben gömlekleri cobalttan alıyordum ama renk/desen sayısı çok azdı.dar kesim alıyordum.nedense etek boyları da hep kısaydı.renk desenden kastım sade takılıyorum ben mesela.ama modeller hep binbir renkli arkadaş.yapsalar şöyle lacivert çizgili mesela.ne bileyim puantiye falan fena mı olur.şimdi tudors oldu etek boyu uzun modeller de var.ama hala aynı renkler.buz mavisi, parliament mavisi, siyah, beyaz.desen kıtlığı var arkadaş.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.