Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
122
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Age of Empires III: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (7. sayfa)

. .Meraxes.
3 ay (1935 mesaj)
Campaign (Senaryo Modu) Düzeldimi arkadaşlar ya? Ön siparişle aldım hala oynamadım bugluydu en son, ilerleyemiyordun ya da başka campaigne atlıyordu oyun.
Z Zebercet
2 ay (9117 mesaj)
Oyunun son durumu nedir arkadaşlar özellikle optimize anlamında?
M MANGUTAY
2 ay (1062 mesaj)
Bunlar da eski oyunları ısıtıp ısıtıp ne sattılar be
H HS-A
geçen ay (2 mesaj)
dostlar arkadaşlarımla son 2 aydır ara ara Age of Empires III: Definitive Edition oynuyoruz ama hiçbirimiz çok iyi bilmiyoruz. Ben her zaman japonya ulusunu seçiyorum ve japonya leveli 36 levele ulaştı. Bu leveller birşeye yarıyor mu? Yarıyorsa nasıl kullanmalıyız ne yapmalıyız ? Bilen arkadaşlar yarımcı olursa teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HS-A -- 21 Ocak 2021; 20:21:4 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B Böcekli sümük
geçen ay (312 mesaj)
Yeni shipment kartları seçip ekle/ değiştir yapabilirsin. Bu kartların mantığı, sen ülken adına sömürge valisisin ve başkentten sana kazandığın tecrübe oranında takviye malzeme/asker/teknoloji geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tundra36
geçen ay (415 mesaj)
Kardeş şimdi normal sürümde yeni kartlar açmana yarıyordu. Daha iyi kartları seçiyordun zamanla. Ancak bu sürümde hepsi açık. Haliyle city levelin çok önemi yok. 131 e kadar çıkar. Önemli olan genel sıralamadaki yerin.
Bu mesajda bahsedilenler: @HS-A
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.