Arkadaşlar maksimum 2000 tl civarın da bir dizüstü bilgisayar alacağım. Ev de masaüstü bilgisayarım da mevcut o yüzden yeni alacağım dizüstünde oyun performansı değil kullanılabilirlik önemli benim için zira hiç oyun kurulmayacak bu bilgisayara.Performans gerektirecek tek şey hd çözünürlüğe sahip videoları işlemek olabilir ki o da çok mühim değil masaüstü bilgisayarım da halledebilirim.
Alacağım bilgisayar da olmasını istediğim özellikler şunlar;
1-Kesinlikle yüksek çözünürlük ve kaliteli bir panel. Full hd ve üzeri makuldur.
2-Sessizlik ki bu da büyük önem taşıyor zira geceleri epeyce işim olacak bu bilgisayar da ve gece sessizliğinde fanları dinlemek zorunda kalmayayım.
3-Ergonomik bir klavye'ye sahip olması.Ekstra usb klavye falan kullanmak zorunda bırakmasın.(klavye Türkçe makale ve kısa hikayeler yazmak için kullanılacak.)
Öneri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
EDİT: pardon konuyu yanlış yere açtığımı farkettim, taşıma şansımız yoksa silinebilir.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xheatus -- 4 Kasım 2013; 4:50:27 >
Arkadas zaten yeterli bir masaustune sahip oldugunu yazmis. Ki gece masa basinda fanlarin ekosuyla calismak istemediginden de haberdar etmis. Ikinci bir kasa toplamasini mi oneriyorsunuz bu arkadasimiza
Arkadaşlar maksimum 2000 tl civarın da bir dizüstü bilgisayar alacağım. Ev de masaüstü bilgisayarım da mevcut o yüzden yeni alacağım dizüstünde oyun performansı değil kullanılabilirlik önemli benim için zira hiç oyun kurulmayacak bu bilgisayara.Performans gerektirecek tek şey hd çözünürlüğe sahip videoları işlemek olabilir ki o da çok mühim değil masaüstü bilgisayarım da halledebilirim.
Alacağım bilgisayar da olmasını istediğim özellikler şunlar;
1-Kesinlikle yüksek çözünürlük ve kaliteli bir panel. Full hd ve üzeri makuldur.
2-Sessizlik ki bu da büyük önem taşıyor zira geceleri epeyce işim olacak bu bilgisayar da ve gece sessizliğinde fanları dinlemek zorunda kalmayayım.
3-Ergonomik bir klavye'ye sahip olması.Ekstra usb klavye falan kullanmak zorunda bırakmasın.(klavye Türkçe makale ve kısa hikayeler yazmak için kullanılacak.)
Öneri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
EDİT: pardon konuyu yanlış yere açtığımı farkettim, taşıma şansımız yoksa silinebilir.
Alacağım bilgisayar da olmasını istediğim özellikler şunlar;
1-Kesinlikle yüksek çözünürlük ve kaliteli bir panel. Full hd ve üzeri makuldur.
2-Sessizlik ki bu da büyük önem taşıyor zira geceleri epeyce işim olacak bu bilgisayar da ve gece sessizliğinde fanları dinlemek zorunda kalmayayım.
3-Ergonomik bir klavye'ye sahip olması.Ekstra usb klavye falan kullanmak zorunda bırakmasın.(klavye Türkçe makale ve kısa hikayeler yazmak için kullanılacak.)
Öneri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
EDİT: pardon konuyu yanlış yere açtığımı farkettim, taşıma şansımız yoksa silinebilir.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xheatus -- 4 Kasım 2013; 4:50:27 >