kilosu 1 liradan 4 liraya patates al haşla, kızart ye yiyebildiğin kadar |
10lu halley + 1 ekmek her öğün 3halley + 1/3 ekmek. |
bilkente çağırsana cocuğu yemekhane 4.40tl 40 kuruş benden |
marmara'da toplasan 3 kere yemedim. hele geçen sene hiç gitmedim ![]() ![]() |
Sıktı bu da her konuda aynı yorum... |
Konuyu sapıtma. O paraya kendine kitap al belki bir şeyleri ücret vermeden hak edebilirsin ![]() |
2 yumurta alıyorsun 70 kuruş 1 ekmek alıyorsun 1 tl Sabah kahvaltısı tamam 1 paket makarna alıyorsun 1.50 kurus 1 tane le cola Akşam yemegide tamam Hadi afiyet olsun |
Smile bakkala git orda ucuz şeyler boldur (!) ![]() |
Margarin tüketme ![]() |
Hamburger yapsın değil mi ? XD |
İüde 1.80tl yemek yiyoruz cikarken sulardan ve paket ekmeklerden birer tane alıyoruz,sen kesin bilkent kantinde cift kasarli tostla ice tea iciyorsundur |
Evde olsam herşeyi yaparim hocam |
Su alıp sat , 4 lira bir anda 10 lira olur. Sonra bir burger gömersin. |
Yılda 1 kere yapıyorum zaten bunu ![]() |
Bizim mahallede 1,75 e et döner ayran var hacı gel doyarsın![]() |
Verilen sözler tutulmadı tabi. |
Bimden sosis ve lavaş al. Evde kızart kızart koy içine. Ketçap mayonez de ekle ohh mis![]() |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle