Bi yerden miras mı kaldı kank |
anket guncellendi |
arasında kalmak fiilli kelime öbeğine bu gibi durumlar için yeni tanımlamalar yapmalıyız. ben de yazar babaannesine gitti de bir köyde ve o köy evinde duran saatin tık tık yapması ile birlikte o saati kapatmaya çalışması diye zannettim. hatta şöyle devam edeyim kararsız da kalmış gibi hayal ettim. kendi kolundaki saate bakıp benim saatim var ise babaannemin neden olmasın demiş gibi... |
daha guzel gorunuyor ama digerinin isvicre bunun japon olmasi ikileme sokuyor |
net 2 |
haylağan saat takan mı kaldı |
Stok yok hicbiyerde |
özelliklerini yazmamışsın. quartz (pilli) mi? zemberekli otomatik mi? kurmalı mı? camı safir mi? mineral cam mı? normal cam mı? renkler sadece bunlar mı? seiko'nun görünüşünü daha çok beğendim fakat o kayış rengi ile her kıyafete gitmeyebilir. siyah kayış olsa daha iyi olurdu. bir de kadran rengi tek yeşil mi, başka rengi var mı? seikonun görünüşü daha güzel bence. ama seiko 5 veya Grand Seiko değil. tissotlar da iyi saatler ama görünüşlerini hiç beğenmiyorum. çok düz geliyorlar bana... |
ikincisini almaya karar verdim bu 2 modelden hangisini tercih edersiniz?
1-
https://www.abtsaat.com/seiko-presage-srpe45j-otomatik-erkek-kol-saati
2-
< Resime gitmek için tıklayın >
https://www.edipsaat.com/tissot-t1094071605100
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalsız messi -- 9 Haziran 2024; 21:33:53 >