Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
1708
Tıklama
0
Öne Çıkarma
3D Yazıcı Yedekleri - Capricorn PTFE Teflon Boru - Nozzle v.s
Şehir : #Antalya
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır
T
geçen hafta
Er
Konu Sahibi


Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 3D Yazıcı Yedekleri - Capricorn PTFE Teflon Boru - Nozzle v.s
Ürünlerin tamamı sıfırdır! 

< Resime gitmek için tıklayın >


1 Adet 0.4mm Nozzle İğnesi - 20 TL
1 Adet Nozzle 0.4mm - 25 TL
1 Adet PC4-01 Pnömatik Konnektör - 30 TL
1 MT Orjinal Creality Capricorn PTFE Teflon Boru - 200 TL

Antalya içi elden, diğer şehirlere +75 TL kargo bedeli alınarak gönderilir ...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

L
3 yıl
Er

o porima filamentleri premium diye sattılar millete, o paraya 2 kutu filament alırsın uzarastan :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
2 yıl
Er

Uzaras ı bedava verseler evime sokmam, hem filament hem firma sahibi sorunlu. Mikrozey candır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @L.Croft
L
2 yıl
Er

ben bugüne kadar 100 toptan fazla uzaras tüketmişimdir hocam. Gerek baskı kalitesi gerek malzeme kalitesi gayet yeterliydi. Firma sahibi ile bir çok kez görüştüm gerek telefonla gerekse yüz yüze hiçbir türlü sorunlu bir hareketini görmedim. Önerdiğiniz gibi bir de mikrozey i deneyelim bakalım.
Bu mesajda bahsedilenler: @Agent_WD40
A
2 yıl
Er

Firma sahibi tanıdığım en esnaf olmaması gereken gruptan bir esnaf (herkesin iletişimi v.s. si aynı olmayabilir diyeceğimde, FB 3D gruplarında adamdan memnun %10 çıkar onlar da nasıl çıkıyor şaibe zaten) 1 top denemek için kendisinden, bir de işi bırakan arkadaştan 10 top kadar geldi, Mikrozey, Porima, ABG, ESUN, TAG, Eleven v.s. v.s. de ayarı her türlü tutturan ben bir tek Uzaras ta tutturamayınca hali ile filamentin problemli olduğuna kanaat getirdim. Keza arkadaştan aldıklarım ki açılmamış 7 top vardı, eski olabilir diye 1 top sonradan özellikle aldım ama yok. Mikrozey den pişman olmazsınız bir de Kayserili bir üretici var filamentleri harika ama fiyatları pahalı, Filameon bence onunda en azından deneme filamentlerinden alıp deneyin derim. Herkesin tecrübesi ve makina parkı farklı, ama ben Uzarası kimseye önermem kendi tecrübelerimden ötürü, siz de aksine önerirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
L
2 yıl
Er

hangi cihazı kullanıyorsunuz ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Agent_WD40
A
2 yıl
Er

KArışık hocam CR 10 S vardı bir dönem, ondan öncesinde orjinal Prusa kullandım bir müddet, bir ara Arçelik Flashforge v.s v.s. 20 yıl evvelkinin markasını hatırlamıyorum Prodigy gibi bişiydi destek filamenti ayrı veriyliyordu. An itibarı ile mild modded Ender 3 Pro var, anakart BTT E3 mini, hotend V6 direct drive upgrade li, 3 nokta ayarlı tabla, üşenmezsem doube z bekliyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @L.Croft
L
2 yıl
Er

saydıkların 100 dolarlık makineler hocam ben de voron tarzı cihazlar kullanıyorsun sandım :) çift z den önce bl touch ya da en azından npn sensör yap filament için sürekli ayar yapmak zorunda kalmazsın bir de en kötü anet a8 gibi bir cihaza geç. En kötü t8 trapez ve 8 mm krom çubukları olsun, leş baskıdan kurtulursun
Bu mesajda bahsedilenler: @Agent_WD40
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.