Merhabalar. 2016 vw cc exclusive sahibiyim. Dün 508 gt line dizel motoru test etme fırsatım oldu. Performans olarak bi beklentim yoktu zaten. Motor sesi biraz fazla geldi. Donanım ve görsel olarak zaten begeniyorum. Bayi 100 bin faizsiz kredi ve cam tavanlı allure için 710 bin fiyat verdi. Benzinli dizel fiyat degişmiyor dedi. Acıkcası aracımı degiştirsem pişmanlık yasarmıyım, benzinli ve dizel arasında hangisini tercih etmeliyim, benzin mazot fiyatları aynı, litre olarak kayda deger bir avantaj saglarmı dizel almak. Daha 180 beygirlik insignia kullanmıştım, muhtemelen ondan bir tık daha iyidir benzinlinin performansı. Kararsız kaldım.
508 segmentinin en mantıklı arabası bence. Gerek şanzımanı olsun (sağlamlık bakımından) gerek tasarımı ve donanımı olsun çok şık ve güzel bir araba. Sadece benim bütçem olsa Allure...
508 segmentinin en mantıklı arabası bence. Gerek şanzımanı olsun (sağlamlık bakımından) gerek tasarımı ve donanımı olsun çok şık ve güzel bir araba. Sadece benim bütçem olsa Allure değil de bir üstü paketi gt miydi gt line miydi onu alırdım ön farlarından dolayı.
Sadece muhtemel dsg problemi dolayısıyla değiştirirdim cc’yi. Bu arada 508 hala yaşıyor mu? Şaka bir yana mevcut piyasa koşullarında 508 için istenen fiyat fena değil gibi.
508 segmentinin en mantıklı arabası bence. Gerek şanzımanı olsun (sağlamlık bakımından) gerek tasarımı ve donanımı olsun çok şık ve güzel bir araba. Sadece benim bütçem olsa Allure değil de bir üstü paketi gt miydi gt line miydi onu alırdım ön farlarından dolayı.
1.5 d 122 8 ileri insignia da oldukça dolu 3 silindir ve ses olayı düşündürüyorsa 1.6 dizelini de kullandım ses çok farklı değil , uzun yolda daha iyi , performans bir tık geride olsada 6 yerine 8 ileri ile şanzıman daha keyifli 508 tamam sportif ama D sınıfı araç için içi de dışında bana biraz sıska geliyor Yoksa ilk insignia dan sonra tercihim olabilirdi ama tekrar makyajlı ile devam ettim
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >