Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
202
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Yerli scooter kiralama girişimi BinBin, halka arz oluyor!
T
7 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Yerli scooter kiralama girişimi BinBin, halka arz oluyor!
Geçen günlerde halka arz edilen 1000 Yatırımlar Holding, yüzde 89 hissesine sahip olduğu BinBin'in halka arzı hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıklama gönderdi.Şirketin açıklamasında şunlar kaydedildi: “Şirketimizin 29 Kasım 2023 tarih ve 2023/14 sayılı yönetim kurulu toplantısında, yüzde 89 oranında pay sahibi olduğumuz Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi’nin kayıtlı sermaye sistemine geçiş ve halka arz hazırlıklarının başlatılmasına karar verilmiştir. Süreç hakkındaki gelişmeler ayrıca KAP’ta duyurulacaktır.”Ayrıca Bkz.Scooter tavsiyesi için en iyi elektrikli scooter modelleri (2023)2022 yılında kurulan 1000 Yatırımlar Holding A.Ş'nin bünyesinde BinBin haricinde Meta, Algoritma, Altay Enerji ve Go Sharing firmalar bulunuyor.Bugün 500’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan şirket, çok uluslu mikromobilite platformu BinBin, yeni nesil enerji çözümü şirketleri Q Charge ve Altay Enerji, uluslararası arenada paylaşımlı e-bike ve e-moped çözümü sunan GoSharing, dünyaya yazılım ve teknoloji çözümleri sunan Algoritma ile küresel pazarda yeni ulaşım, enerji ve teknoloji çözümleri üretiyor.Scooter, elektrikli bisiklet ve elektrikli otomobillerin bir arada olduğu ulaşım ekosistemi hazırlanacak1000 Yatırımlar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Kadir Can Abdik, halka arzdan elde edilecek gelir ile ulaşım ekosistemi hazırlanacağını açıkladı. Abdik, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:"Bugün kısa mesafelerde, 0-6 kilometrelerde scooter olarak aklınıza geliyor. Bu ihtiyacı BinBin ile görüyoruz. 6-12 kilometrede ise Go Sharing ile elektrikli bisikletlerle bu ihtiyacı görüyoruz. 10-12 kilometre fazlasında ise elektrikli araçlarla bu ihtiyacı göreceğiz. Bizim uygulamamızı şu an milyonlarca kişi kullanıyor. Bu milyonlarca kişi bu uygulamayı kullanırken bugün scooterlar için kullanıyor olabilir ama yarın, öbür gün elektrikli araçlarını kiralayabilecekler. Çünkü saatlik, dakikalık kiralamalar şu an çok revaçta. Enflasyonist ortamda insanlar gerçekten satın almak değil, paylaşmak istiyor ki daha uyguna gelsin. Sadece araç kiralama değil, taksiye ihtiyacınız varsa taksi çağıracaksınız. Ulaşımda bir kart kullanmanız gerekiyorsa o kartı entegre edeceğiz. Ulaşımda A'dan Z'ye bütün ihtiyaçları çözebileceğiniz bir uygulama yapmak istiyoruz. Burada bir ekosistem inşa ettik ve bunu büyüterek devam edeceğiz."
Kaynak:https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1220760

 Haberi Portalda Gör

milleti yolmanın günümüzdeki adlarından biri halka arz olma.dikkatli olunmalı..
Yoruma Git
sething - 7 ay +4
S
7 ay
Yarbay

milleti yolmanın günümüzdeki adlarından biri halka arz olma.dikkatli olunmalı..B
7 ay
Yüzbaşı

Hisseden 1 lot alan; Benimde hissem var deyip sürmeye çalışanları görmek isterdim. :))))))))
1
7 ay
Teğmen

Matruşka arz< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

S
7 ay
Yüzbaşı

Cok uluslu firma dedikleri 1-2 tane tiriska ulkeye cihaz biraktilar onunla ovunuyorlar. Bolt firmasinin yaptigini yapmaya calisiyorlar ama Turkiye icerisinde regulasyonlarla basa cikamayacaklari icin sonlari marti gibi olur derim.
A
7 ay
Yarbay

Bu şirketin kimin olduğuna sadece BAKIN diyorum. Sonra yatırım yaparsınız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.