Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
20459
Cevap
1539865
Tıklama
35
Öne Çıkarma
Cevap: YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (1023. sayfa)
S
5 gün
Teğmen

Süspansiyon biraz abartıldığı için insanlar yüksek beklentiye giriyor :D

Bende de aynı hissiyat oluşmuştu.

Ancak şöyle bir tavsiyede bulanabilirim ; lastik basınçlarınıza bakın hocam. Bayi bana 42 yapıp vermiş, 1 hafta öyle gezdim. Çok rahatsız edici idi.

Sonunda durumu anlayıp lastikleri 34-36 bandına indirince baya rahatlamıştı araç.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Erdi güney
S
5 gün
Yüzbaşı

Süspansiyon ön tarafta güzel ama arka kısım dan dun gidiyor öyle abartıldığı kadar değil. Torsiyon kısa çukurlarda çok gürültülü ve hiç yumuşak değil. Bir de bozuk yollarda araç çok çalkalıyor sağa sola salınım çok fazla.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Softwalker
V
5 gün
Er

E primacy lerle geldi benim araç. Soğukken kapılarda yazdığı gibi 33 psi yaptım lastiklerin dördünü de. Bahsettiğiniz gibi bir durum yok bende. Mükemmel değil ama fazlasıyla konforlu. Yüzme hareketi sağa sola salınım yok diyebilirim< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Skaninei
E
5 gün
Er

Arabadan çıktıktan sonra bagajı açıp ayak hareketiyle kapatırsam bagaj kapandıktan sonra kapılar otomatik kilitleniyor. (Ayakla bagaj açıp kapatmak 10 kereden 2 sinde ancak çalışıyor 😞 )
Ancak kırmızı düğmeye elle basıp kapatırsam kilitlenmiyor.
Bunun bir ayarı var mıdır.

Bir de arabadan çıktıktan sonra elimle kapıya dokunursam kapı kilitleniyor ancak direk uzaklaşmayla kilitlenmiyor. Eski toyota corollada uzaklaşınca otomatik kilitleniyordu.
Bunun da bir ayarı var mıdır acaba.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
E
5 gün
Er

Sağolun hocam. Bir baktırayım haftasonu< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Softwalker
A
5 gün
Binbaşı

İkisinin de ayarı yok. Ayakla kapatmayı bir kere ogrenirseniz sıkıntı yaşamazsınız bence. Tam ortadan tekme atar gibi ayağınızı uzatıp geri çekilin. Muhakkak açılır.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Erdi güney
G
5 gün
Yarbay

Boya atması mevzusu 2023 lerde var mı< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
A
4 gün
Binbaşı

1-2 tane duydum ben. 10 bin araç satıldığını varsayarsak binde 1 ihtimal olabilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Ghetto Bird
S
4 gün
Binbaşı

Shine bold 2022 ve 2023 arasında bir fark var mı? 2.el araç bakıyorum...S
3 gün
Teğmen

Az da olsa görülebiliyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @Ghetto Bird
S
3 gün
Teğmen

Arabanın süspansiyonu yüksek hızlarda az bozuk satıhta çok iyi çalışıyor ; örneğin 120 ile şehirler arası gidiyorsunuz yoldaki ufak pürüzleri engebeleri çok tatlı sönümlüyor araba.

Şehir içinde de eğer çukur - kasisi filan görüp yavaş girerseniz gene güzel sönümlüyor ama dalıp azıcık hızlı girerseniz özellikle arkalar sarsıyor maalesef.

Keşke bağımsız suspansiyon olsa idi tadından yenmezdiD
3 gün
Onbaşı

Merhaba,

2019 C5 aircross shine aracım var. Aracı çalıştırdığımda her zaman radyo otomatik açılıyor. Zaten dağ başındayım radyo çekmiyor, çızırtı dinliyorum, taaki kendim bluetooth u manuel seçene kadar. Multimedyada Bluetooth seçili iken aracı kapatıyorum. Ertesi gün kontağı çevirince yine radyo açılıyor. Bunun bir ayarı vs var mı?. Aracı çalıştırdığımda cep telefonuna otomatik bağlansın ve Kaynak olarak da bluetooth seçili olsun.

Teşekkürler.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
A
3 gün
Onbaşı

Merhabalar,

2020 model C5 Aircross exclusive kasa aracım var. Araçta adaptif hız sabitleyici var (dı). Geçen hafta bir araca arkadan hafifçe çarptım. İlk bakışta dışta görünen bir sorun yoktu. Bir kaç tırnak yerinden çıkmış. 5-6 gün sonra araç yolda giderken resimdeki hatayı verdi ve o zamandan beri hız sabitleyici ve çarpışma önleyici sistemler çalışmıyor. Tamponu söktürmedim ama radarın olduğu yerde dıştan bakınca plastik aksamda çatlak dışında sorun gözükmüyor. Bayramdan sonra daha detaylı baktıracağım ama sorun ne olabilir, başına gelen var mı?

Aracın resmini de ekledim. Sanırım sensör işaretlediğim plastik parçanın arkasında

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 2 cevap geldi.
P
3 gün
Yüzbaşı

Sorunuzun cevabı yine sorunuzda gizli :) Çarpmışsınız işte, bağlantı kablosu çıkmış olabilir, radar kırılımış olabilir, soket kırılmış olabilir yani anlayacağınız herşey olabilir. Servis muhtemelen tamponu söker anca ozaman ne olduğu anlaşır.
Bu mesajda bahsedilenler: @asiyanik
T
3 gün
Teğmen

Merhaba .whatsapp grubu var mi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
3 gün
Teğmen

Geçmiş olsun öncelikle. Resimde bile radarda bir tuhaflık olduğu belli. Bizim araçların radar aksamı çok hassas maalesef. Şanslıysanız sadece kalibrasyonu bozulmuş olabilir ama o bile uzun iş diyor servis. Kamyon benzeri bir araç arkasında, uzun bir yolda kalibrasyon yapıyorlar. Kötü senaryoda Fransa dan parça beklemek var. Aracınızın şase numarasına göre üretiliyor deniyor. Servis dışında yapabileni de duymadım.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @asiyanik
S
2 gün
Teğmen

Bildiğim kadarıyla otomatik ayarlayamıyoruz, bende aynı sorundan muzdaribim :)

Ben binince ses açma kapama yaptığımız yuvarlak tuşun üstüne basıyorum direk radyo açılınca böylece muteliyor ama her seferinde yapmak gerekiyor tabiki, kalıcı çözüm değil
Bu mesajda bahsedilenler: @doubleboom
A
2 gün
Binbaşı

https://linktr.ee/c5acturkiye
Bu mesajda bahsedilenler: @turkxman
K
2 gün
Yüzbaşı

Benim araç 2020 mart üretimi shine. Mute yaptığımda radyoyu, araç tekrar çalıştığında yine aynı şekilde mute olarak açılıyor.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @doubleboom
A
2 gün
Çavuş

Özelden yazdım 👍🏼< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @sinandro
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.