Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Yazıcıoğlu Hırsızı Zengin Notebook: Özgür Zengin

M mikail13 Konu Sahibi
geçen yıl (2170 mesaj)
Bu kişiden önceki yılllarda 6 gb ddr2 rem satın aldım. Yani öyle sandım. o şekil verdi. Ama eve gelince gördüm ki remler 3 gb . Yani kit olarak satılan remlerden miş. Kingston marka.. üzerinde 2 of 1 gb yazıyor. Ben o zaman bilmiyordum bunu.

neyse dedim ne de olsa dükkandan aldım. Aradım . Dedi; "tamam getir remleri değişelim. " Gitttim dükkana (gitmek te o kadar kolay değil. avrupa yakasından gidiyorum oraya) verdim remleri. "Ama şu an rem yok. yarın sabah hesabına eft yaparım paranı" dedi. 1-2 ay boyunca sürekli aradım ama eft filan yapmadı. Hem remler hem param bu hırsızda kaldı. fatura da yok elimde. ikinci eldi sonuçta..

Sonra google yorumlara baktım .. Herkesi bu şekil soyuyormuş..

https://www.google.com/search?q=zengin+notebook&oq=zengin+notebook&aqs=chrome..69i57j0j69i60.6396j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x14cab868667fd199:0x56894842a75b6cd,1,,,

Forumda da bununla ilgili konular varmış..

https://forum.donanimhaber.com/yazicioglu-ndan-kadikoy-2-el-notebook-alacaksaniz-yazimi-okuyun--31030307

https://www.sikayetvar.com/zengin-notebook

Bir de burda çalışan genç, toy elemanlar var. Acıyorum onlara. Müşterisini soyan şerefsiz, elemanlarını ya soyar ya da onu da hırsızlığa alıştırır. Bu tip yerlerde çalışmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail13 -- 23 Aralık 2020; 11:46:33 >


B Booker DeWitt
geçen yıl (2047 mesaj)
Türkiye'de esnafla muhatap olunmaz. Dışarıda susasam su bile almam gider migrostan alırım kredi kartıyla da öderim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

F Funky Boy with A Sad Look
geçen yıl (197 mesaj)
esnaftan çekirdek bile almam, en son aldığımda fazla almış para ya**ak
F Funky Boy with A Sad Look
geçen yıl (197 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Türkiye'de esnafla muhatap olunmaz. Dışarıda susasam su bile almam gider migrostan alırım kredi kartıyla da öderim.
onlara da güvenme, faturanı her zaman kontrol et. fazladan geçirme işlemleri oluyor ya da bazen bi ürünün fiyatı olmaması gereken bir şeyo labiliyor. bimde başıma geldi kaç kere.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

G Guest-3B02C0FA0
geçen yıl (117 mesaj)
Ram vb şeyleri genelde aliexpress vs den alıyorum ne Türk satıcılara nede dışarıda ki esnaflara güveniyorum zaten işini düzgün yapanlar direk dikkat çekiyor
O Omisis046
geçen yıl (1706 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Funky Boy with A Sad Look

onlara da güvenme, faturanı her zaman kontrol et. fazladan geçirme işlemleri oluyor ya da bazen bi ürünün fiyatı olmaması gereken bir şeyo labiliyor. bimde başıma geldi kaç kere.

Alıntıları Göster
Kasiyerin mallığıdırm hocam.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.