1. sayfa
28 Ocak Cuma ilk bölümüyle ekranlarda... |
oyunculuklar biraz yavan gibi geldi. |
Dizinin ilk reklam fragmanlarını izlediğimde Türklük ögeli mitolojik bir dizi olacağını düşündüğüm fakat yakın tarihin son 60 yılında yaşanmış bazı hadiseleri mitolojik anlatılarla özdeşleştirip iyiyle kötünün mücadelesinin anlatıldığı bir dizi çıktı karşıma. Bu dizi tutar diyorum. |
Dizi 32.bölümüyle Final yapıyor... |
1. sayfa
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >