Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
51
Cevap
5754
Tıklama
24
Öne Çıkarma
Cevap: Xiaomi cebe sığan yeni bilgisayarını duyurdu (3. sayfa)
D
geçen yıl
Yarbay

Raspery pi vardı zaten
G
geçen yıl
Binbaşı

Güzelmiş apple mini çıkınca demiştim xiaomi de çıkarırG
geçen yıl
Binbaşı

Gerçekten tüm telefonları uzun 6.7 nedir


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @CihanKendirli 1G45J
C
geçen yıl
Er

Aynen cepten taşıyor 😏< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @fatih7676
G
geçen yıl
Binbaşı

Bi ara ucuz telefon alayım dedim baktım bunlar hep uzun çıkarıyor heralde teli ne kadar büyütürsek o kadar iyi diye inanıyorlar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @CihanKendirli 1G45J
C
geçen yıl
Er

Şimdiye kadar hep xiaomi kullandım Çin merkeze bile mail attım ebat konusunda ama dönüşte olmadı bende istemeyerek de olsa iPhone aldım xiaomi küçük telefon çıkarsın hemen alırım ama çıkaracak gibi durmuyor< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @fatih7676
G
geçen yıl
Binbaşı

Bende şu an iphone kullanıyorum aynı fikirdeyim
Bu mesajda bahsedilenler: @CihanKendirli 1G45J
G
geçen yıl
Binbaşı

Hiçbir markanın fanboyu olmamak gerek hele de insanlara hakaret edecek boyuttaM
geçen yıl
Yüzbaşı

Güzelmiş< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: promax34


W
geçen yıl
Yarbay

Linuxun size sağladıklarını merak ettim hocam riske rağmen kullandığınıza göre çok elzem olmalı.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @01001101
0
geçen yıl
Onbaşı

Güzel ürün.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0
geçen yıl
Yarbay

hocam teknik jargonda "risk" deyince siber güvenlik açığı gibi algılanabilir, "unreliable" derken güncellemelerde yaşanan sorunlar, paket yüklemelerde yaşanan standart eksikliği gibi şeyleri kastettim.

bana sağladıkğı birçok şey öyle ya da böyle windows'ta da taklit edilebiliyodur ama ben genel olarak çok çeşitli şekillerde özelleştirmeler ile kendime çok kullanışlı buluyorum Linux'taki ortamı. yaptığım şeyleri tek tek sayamam çünkü tek kelimeyle özetlenebilecek kadar temel şeyler değil, detay şeyler genelde. dosya gezgininde yaptığım çok fazla özelleştirme var, kendim çok kod ekledim gezginin içine (yazılımcıyım) onun dışında pencere sistemleri ile iligli yaptığım birçok özelleştirme var. bazı özel işleri gene kendim yazılım ekleyerek ile otomatize ettim. arşivleme için yine Linux'un gpg'sinin üzerine kendi yazdığım bi kod aracılığıyla amacıma çok uygun şekilde hem şifreli hem de birikimli (sadece son arşivlemeden beri değişmiş dosyaları) arşivleme yapabiliyorum bulut sisteminde tutmak için. yani daha sayamayacağım çok fazla özelleştirmem var.

peki güncelleme esnasında sorun yaşarsam, ne yapıyorum? evet bazen toplu güncellemelerde bazı programlar sapıtabiliyo. ben bu tarz sorunlarla pek uğraşmıyorum. doğrudan sıfırdan yeni kurulum yapıyorum. format yani.

format sorun olmuyo çünkü ben işletim sistemini zaten laptobun yerel diskine kurmuyorum. microsd kart'a kuruyorum. bilgisayarı açarken microsd kart'ı USB okuyucu aracılığıyla takıp ordan boot ediyorum. format atacağım zaman da, eski sistemi henüz silmeden, başka bi microsd kart'a yeni kurulum yapıyorum. sonra eskiyi siliyorum. kullandığım microsd kartı yanımda taşıyorum, memlekete ya da işyeri ofisine gittiğimde (normalde evden çalışıyorum) yanımda laptop taşıma zahmetine katlanmadan herhangi bir pc'den boot edebiliyorum. donanım ne olursa olsun herzaman kendi işletim sistemim açılıyo karşımda. cüzdanımın kenarına sokuşturmuş olduğum tek bi microsd kart ile kendi işletim sistemimi yanımda taşıyabiliyor olmak çok hoşuma gidiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 20 Mart 2023; 19:16:38 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @claisdozan
D
geçen yıl
Binbaşı

Şuana kadar gördüğüm en haklı yorum.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @eteksen
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.