Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
176
Tıklama
0
Öne Çıkarma
xbox oen güncellemeyle beraber yaşadığım sorun için yardım.

J johnny2 Konu Sahibi
6 yıl (1091 mesaj)
Merhaba arkadaşlar ;
one da yeni güncellemeyle beraber diipub, dizibox gibi sitelerden dizileri 720 yada 1080 p ile rahat rahat izlerken artık izleyemez duruma gelmiş haldeyim.Zaten alt taraftan çözünürlük ayarı değiştiremiyorum.Değiştirsem bile altta 720p gözükse bile görntü çok kötü durumda kalıyor hala (320p gbi) Ayrıca çok iyi çalışan bu dizi siteleri artık diziyi açmaya çalıştığımda ekranda error vermeye başladı .Bu durumu yaşayan yada çözümünü bilen arkadaşlar var mıdır ?Aynı sorun film siteleri için de geçerlidir.
Ayrıca dirt3 ü Xbox/gold kısmından ekleyebilmeme rağmen dungeon siege i ekleyemiyorum. Sadece 360 için indir seçeneği çıkıyor ve indir i seçtiğimde hata veriyor. Bunu xboxoen a nasıl indirmeyi başardınız.(Hesabım us hesabı internet sitesinden indirmeye çalışıyorum)
Şimdiden teşekkür ederim.
S snakefatih
6 yıl (13553 mesaj)
Yardım yükleniyor 1%...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Blue9
6 yıl (4350 mesaj)
evet guncelemeden sonra video playerı full screen yapamıyorsunuz.ben de anlamadım neden öyle oldugunu.
sonra ps4 u taktım aynı sitedeki diziyi full screen yapmaya calıstım onda da olmadı.
sanırım sorun o sayfadaki video player den kaynaklanıyor.

xbox360 oyunlarının bolge sorunları oldugu ıcın Vpn kullanarak alabilirsiniz.
J johnny2 Konu Sahibi
6 yıl (1091 mesaj)
ful ekran yapmakla ilgili bir sorun olmuyor ama çözünürlük değişmiyor ( Aşağıda değiştiği gözüküyor ama görüntü çöp) birde playerleri devamlı hata veriyor.
Dirt oyunu nu siteden indirirken sorun çıkmamıştı ama dungeon siege için sorun yaşanıyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.