1. sayfa
Nerdesin yurtdışında? Satürn'e bir bak derim Almanya'da birçok caZip kampanyalar var.. |
almanya da yim dostum Hagen de kaldigim yerde saturn var fakat media markt in kampanyalari daha cazip geldi. burda mediamarkt yok en yakin dortmund da yarin ya da yarndan sonra gidicem karar verebilirsem. oyunlu olsun istiyorum tr de oyun bulurmuyum bulamazmiyim bilmiyorum. |
Anladım bende almanyadayım nürnbergte, Türkiye'de tabi istediğin oyunu bulursun tabi buraya göre Türkiye biraz daha pahalı yakınlarda olsaydın, benin cihazı sana verirdim geçenlerde Gewinnspiel den kazandım, zaten bende var kinecktli neyse kısmet değilmiş sen yine müllere bak ordada var yada gamestopta da yani heryerde satılıyor konsollar, grosmarketlerde bile var... |
gamestop oturdugum evin karsisinda var hic cesit yok. oyunlar konusunda da bence tr burdan daha ucuz neredeyse 50 euro civari oyunlar. burda konsollar ucuz sadece. Türkiye de ki xbox sahibi arkadaslar sizler live destegini kullanabiliyormusunuz? ve bu almak istedigim ürün hakkinda uygun ya da degildir diye bir fikri olan varmi acaba ? ilk defa bu bölüme konu actim sadece 1 arkadas sagolsun yardimci olmaya calisti ![]() |
Hocam oynları ebaydan al mağazadan alma pahalı olur amazone.de gamestopta 2. El oyunlarda var ama internet üzerinden alırsan oyunlara 50 değilde 15 -25 € gibi bir mebla para verirsin, live tabi kullanırsın Türkiye'de bir sorun yok yani..... |
ölmüs buralar abi ![]() ![]() |
Şimdi Hocam, almanyada bildiğim kadarıyla PAL bir cihaz alıcaksın. PAL cihazda TR'de Live kullanabilirsin fakat sana tavsiyem Live kodlarını kullanma burada gel tr'de account aç burda başla dediğim gibi PAL versiyon alırsan bunld pack'i muhtelenede pal'dır almanyadan hiç oyun almadım ama bu şekilde kullanabilirsin. Fiyat paket olarak güzel açıkcası 250 Avro fakat sana tavsiyem muhakkak Kinect almalısın buraya gelmeden önce, Live konusundada tr'de bne açıkcası çok fazla adam bulamadım belki pek aramadığım içindir ama forumdan konuları incele en çok hangi oyunda toplanıyorlar buna göre oyun alıp rahatça oynuyabilirsin bizim bir kaç grubumuz var mesela. oyun konusundada yine cihaz PAL ise TR'de oyun bulabilirsin veya benim gibi yurt dışından ingiltere gibi sitelerden alabilirsin bazen çok güzel indirimler geliyor dostum kusura bakma ama türkiye sandığın kadar ucuz değil misal GTA 5 ingilterede 38 sterlin'e alabilirken TR'de ön siparişler 200 TL aradaki fark 88-90 tl arası olması lazım o yüzden oyun konusunda ya almanyadan bulmaya çalış topla gel veya oyunları amerikadan almanyaya sipariş ver ordan tr al :) kargo parası çok fazla tutmaz |
online sisteminde tabiki faydalanırsın hatta turkiye içinde açtılar ama us sec derim xbx live uyelik alırken cunku us de cok çeşit var live dan oyun almam dersen tr sec daaha rahat edersin |
arkadaslar ilginizden ötürü cok tesekkür ederim. ürünü Almanya da kulanmayacagim acmadan Türkiye ye getirip orda kullanacagim. oyun konusunda ise sadece exclusive oyunari icin konsolu almayi düsünüyorum. Diger oyunlari genelde ps3 te oynuyorum. Forumdan ve cevremden pek cok arkadasim var birlikte oynadigim. Sizlere son bir sorum olacak. Exclusive oyunlar bakimindan nasil konsol zengin bir icerige sahipmi? Ben ilk cikan gears of war i pc de oynamistm cok hosuma gitmisti sonraki oyun zaten sadece xbox olarak cikmisti. onun disinda Halo ve Forza serisi var bildigim. Sizlerin önerdigi bu oyun olmazsa olmaz dedigi bir oyun varmidir? birde konsol karsisina gecip hoplayip ziplamak icin pek vaktim yok maalesef . bu yüzden birazda kinect olayina sicak bakmiyorum. move da aldim bir gazla 1 yildir yatiyor. |
Ps3 kadar genis degil suanda telden yazdigim icin oyunlari arastiramiyorum ama aklimda olan state of decay var ps3 surumu yok pc surumu ve xbox360 surumu var arcade bir oyun xbx live dan aliniyor 1200 Microsoft point |
Şimdi Hocam o kadar garip bir şeydir ki bende iş gereği sık sık ingiltere isveç almanyaya gelirim ( genelde berlin olur ) Şimdi ülkemiz hariç bir çok ülkede xbox 360 ps3'ten daha kıymetlidir ( bknz. amazon.co.uk ) hem oyun hemde aksesuar bazında parça sayısına bakılırsa xbox çok daha öndedir fakat ülkemizde destek yok zaten geç geldi v.s v.s v.s Exc. oyunlar konusundada hani 2 konsolunda aman aman bir exc. oyunları yok PS3'te GOW var Xbox'ta Gears of war gerisi var ilgisiz olsada PS3'te GT serisi var Xbox'ta Forza bu Liste böyle uzar gider ama şu var ki xbox 360 oyunları daha fazla full hd destekledikleri için güzel bir t.v'niz varsa daha fazla zevk alabilirsiniz, Exc. oyunları alıpta yaa bu ps3'teki şuna benziyor diye aklınızdan çok geçicektir bu yüzden bunları yazdım bendede ps3 vardı fakat ben ilk çıktığında aldığım için oyun sorunu yaşadım sattım xbox ilk cd'li konsolumdu ( sega saturn sayılmaz ) bu yüzden bendeki yeri ayrı. Kinect konusunda hoplama zıplama değil ama mesela bir gunstriker oynamanızı tavsiye ederdim kinect ile açıkcası baya zevkli zaten bir kaç oyun var kinect için yada 1-2 yeğeniniz varsa emin olun 5 saat ekrana kitlicek oyunlar var kinectte bizzat tarafımdan denenmiştir. |
1. sayfa
ancak merak ettigim bazi seylerde var;
türkiye de bu konsolu kullanmaya basladigimda online sistemden faydalanabilirmiyim?
oyunlarini bulmakta sikinti cekermiyim?
bu arada almayi düsündügüm bundle paket icerigi de su sekilde ;
xbox 360 konsol 250 gb + 2 wireless joypad + Forza Horizon+ Halo 4 + Gears of War Judgment 250 euro
baska oyunlar ile yapilmis olan bundle lar da var fakat bu oyunlar exclusive oldugu icin benm ilgimi bu cekti. Bir de ps3 de move sahibiyim pekte kullanmadim move u o yüzden kinect seklinde paket almayi da düsünmüyorum.
simdi arkadaslar 2 gün icinde karar vermem gerek lütfen bana yukarda belirttigim sorular hakkinda ve almak istedigim bu ürün hakkinda yardim edecek olan arkadaslarin fikir ve önerilerini bekliyorum.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheUnderTaker- -- 6 Ağustos 2013; 15:57:44 >