bende şu an 9800 gt ekran kartı var. bunu değiştirmek istiyorum. fakat anakartı da değiştirmek istemiyorum. sadece pci exp. x16 desteği var şu andaki anakartın. 9800 gt den çok daha iyi bir ekran kartı olupda x16 desteği olan bir ekran kartı var mıdır bildiğiniz?
pci-ex 2.0 ve 2.1 geriye dönük uyumluluğa sahiptir, her türlü ekran kartını anakartınızda kullanabilirsiniz. bütçenize göre beğendiğiniz modeli alın derim
bende şu an 9800 gt ekran kartı var. bunu değiştirmek istiyorum. fakat anakartı da değiştirmek istemiyorum. sadece pci exp. x16 desteği var şu andaki anakartın. 9800 gt den çok daha iyi bir ekran kartı olupda x16 desteği olan bir ekran kartı var mıdır bildiğiniz?